نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

یک لژیونر دیگر در راه لیگ برتر ایران

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
یک لژیونر دیگر در راه لیگ برتر ایران

ورزش 3/ابوالقاسم عروجی، بازیکن سابق تیم ملی و از ستاره‌های دو دهه اخیر فوتسال ایران که در لیگ عراق توپ می‌زد، با قراردادی یک ساله به فولاد هرمزگان پیوست.
  فولادی‌ها پیش از دربی بزرگ برابر پالایش نفت بندرعباس یک ستاره جذب کردند و فردا از خرید جدیدشان که در لیست نقل و انتقالات رقیب سنتی و همشهری هم جای داشت، رونمایی خواهند کرد. عروجی فصل گذشته پس از حضور در چند دیدار لیگ برتر با پیراهن آنا صنعت قم با قراردادی یک ساله راهی لیگ عراق شد و برای تیم نفت الوسط به میدان رفت. پس از کنار رفتن این تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ عراق و با به ثمر رساندن 19 گل، خیلی زود توسط قهرمان لیگ دسته اول ایران به تور افتاد.
معامله فردا انجام می شود و قرارداد امضاء خواهد شد. ابوالقاسم، بازیکن چپ پای خوش قریحه که در فوتسال ایران پرطرفدار است، به مدت یک فصل با فولادی‌ها در لیگ برتر ماجراجویی می‌کند.
عروجی به آن دسته از بازیکنان پر افتخار تعلق دارد. او با تیم های مس سونگون، گیتی پسند و تاسیسات دریایی قهرمانی لیگ برتر فوتسال ایران را تجربه کرده و همچنین با پیراهن تیم ملی در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا درخشیده است.
مدیران فولاد هرمزگان در تلاش هستند تا ITC این ستاره فردا صادر شود، تا در همین هفته اول و دربی هرمزگان نخستین مسابقه خرید جدیدشان باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره