نماد آخرین خبر

مرادمند دور از کمپ حجازی آماده می‌شود

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
مرادمند دور از کمپ حجازی آماده می‌شود

ورزش 3/بلاتکلیفی مدافع باتجربه استقلال ادامه دارد و او البته تمرینات اختصاصی خود را پیش از مشخص شدن وضعیتش برای فصل آتی دنبال می‌کند.
 استقلال در شرایطی زیر نظر جواد نکونام تمرینات خود را برای فصل آتی استارت زده‌اند که هنوز تیم کاملی در اختیار کادرفنی این تیم قرار ندارد و البته بحث مطالبات نیز باعث شده تمرینات تحت شعاع این اتفاق قرار گیرد.
محمدحسین مرادمند مدافع باتجربه استقلال که پیش از این مذاکراتی برای تمدید قرارداد با آبی‌ها داشته و نسبت به ادامه حضور در جمع این تیم تمایل خود را به نمایش گذاشته بود، اکنون اما همچنان بعد از شروع تمرینات به نتیجه مثبتی در این هدف نرسیده است.
در شرایطی که بحث آینده این مدافع باتجربه همچنان داغ دنبال می‌شود، اما باید دید چه زمانی شرایط توافق برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد او با استقلال به نتیجه خواهد رسید. مرادمند البته این روزها دور از تمرینات قرار ندارد و به شکل اختصاصی کار را دنبال می‌کند تا در صورت ثبت قرارداد و مشخص شدن مقصد فصل آینده‌اش، از نظر بدنی شرایط مناسبی را دنبال کند.
 این تصویری است که مرادمند از تمرینات اختصاصی خود در روزهای پرماجرای نقل و انتقالات منتشر کرده است و باید دید تصمیم این مدافع گلزن در دربی که کری زیادی نیز با رقیب سنتی شکل داده بود، برای لیگ آتی چه خواهد بود.
باید دید در این شرایط مرادمند بار دیگر با استقلال به توافق خواهد رسید یا مقصد دیگری را برای فصل آینده پیش روی او قرار خواهد گرفت و مدافع تاثیرگذار دو فصل اخیر آبی‌ها تصمیم دیگری در لیگ بیست و چهارم خواهد گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره