نماد آخرین خبر

اولی واتکینز: به جان بچه‌هایم می‌دانستم به هلند گل می‌زنم!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اولی واتکینز: به جان بچه‌هایم می‌دانستم به هلند گل می‌زنم!

ورزش 3/اولی واتکینز، مهاجم انگلیس، می‌گوید با کول‌ پالمر نقشه گلزنی به هلند را قبل از ورود به زمین کشیده بود.
  تیم ملی فوتبال انگلیس در بازی حساس نیمه نهایی یورو 2024 به مصاف هلند رفت و با نتیجه 2-1 برنده شد تا به فینال صعود کند.
انگلیس برای صعود به فینال حساس مقابل اسپانیا که قرار است روز یکشنبه برگزار شود، به سختی موفق شد حریفش را شکست دهد.
هلند در این بازی با گل ژاوی سیمونز در دقیقه 7 پیش افتاد و سپس پنالتی هری کین در دقیقه 22 حساب کار را به تساوی کشاند. انگلیس تا لحظات پایانی بازی به دنبال گلزنی بود که در دقیقه 90+1 روی ضربه اوله واتکینز به گل رسید.
واتکینز در دقیقه 80 به همراه کول‌ پالمر وارد زمین شد و تایید کرد که قبل از ورود به زمین با همبازی‌اش نقش گلزنی به هلند را کشیده بودند.
مهاجم انگلیس پس از پایان بازی گفت:"به کول پالمر گفتم:«به جان خودم قسم، به جان بچه‌هایم قسم می‌خورم. به واتکینز گفتم:"ما به زمین می‌رویم و تو امروز به من کمک می‌کنی تا گل بزنم.» و به همین دلیل است که من خیلی خوشحال بودم.

من می‌دانستم به محض اینکه او توپ را به دست آورد، قرار است با من بازی کند و سپس باید حریص می‌بودم: توپ را کنترل کردم و بعد گل زدم. و وقتی دیدم که ضربه‌ام به گوشه پایین دروازه رفت... آه خدای من. بهترین حسی بود که تا حالا داشتم."
فینال با اسپانیا؟
اسپانیا یک تیم بسیار بزرگ است. مانند ما بازیکنان زیادی دارد. این مهم ترین بازی زندگی ماست اما در حال حاضر می‌خواهیم امشب را جشن بگیریم.
حمایت اطرافیان؟
تعداد افرادی که امروز به من پیام دادند تا بگویند من گل برنده شدن تیم را خواهم زد، باورنکردنی بود. امیدوارم آنها بتوانند همین کار را یکشنبه انجام دهند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره