خبر ورزشی/ بازیکن تیم امید کشورمان گفت: آقا فرهاد خیلی با نظم و قاعده کار می‌کند. این را در همان دو، سه هفته‌ای که در استقلال بود هم دیده بودم.
رضا کریمی که با عقد قراردادی ۳ ساله به تیم استقلال تهران پیوسته بود پس از رأی استراماچونی مبنی بر خروج از تیم استقلال این تیم را ترک کرد و حالا به اردوی تیم امید برگشته است. او که در همان بدو ورود به این تیم از پیشنهادات خارجی اش خبر داده بود حالا باز هم دنبال این است که بتواند راهی لیگ‌های خارجی شده و فوتبالش را با دریافت ارز خارجی دنبال کند. گر چه او همان زمان هم که به استقلال آمد لابه‌لای این مطالب عنوان کرده بود به خاطر علاقه قلبی اش به استقلال دوست داشته در ایران به فوتبالش ادامه دهد.
او که سابقه بازی در لیگ آلبانی را در کارنامه اش دارد در اواخر فصل تازه تمام شده هجدهم لیگ برتر به میدان رفت و برای استقلال گلزنی هم کرد. او در دورانی به ترکیب استقلال راه یافت که فرهاد مجیدی سرمربی تیم المپیک کشورمان هدایت استقلال را در ۵ دیدار پایانی فصل در دست گرفته بود. حالا هم از طرف همین مربی بار دیگر به اردوی تیم امید دعوت شده است. رضا کریمی که فعلاً تیمی برای خودش دست و پا نکرده با خبرورزشی به گفتگو نشست.
* دوباره به اردوی تیم امید دعوت شدی؟
بله! باعث خوشحالی‌ام است.
* در این مدت مصدومیت داشتی؟
بله! از ناحیه کمر دچار آسیب‌دیدگی شده بودم که البته خیلی جدی نبود و بعد هم به تمرینات برگشتم. حدود یک ماه استراحت کردم و بهبودی‌ام کامل شد.
* وضعیت تیم امید را چطور دیدی؟
آقا فرهاد خیلی با نظم و قاعده کار می‌کند. این را در همان دو، سه هفته‌ای که در استقلال بود هم دیده بودم. برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم هر کمکی از دستم برمی آید برایش انجام بدهم.
* بالاخره از استقلال رفتنی شدی؟
شاید هم ماندنی شدم.
* چطور؟
از باشگاه صحبت‌هایی شنیدم که ممکن است مشکل برطرف شود.
* اگر حل شود دوست داری بمانی؟
البته که دوست دارم بمانم.
* اگر استراماچونی زیر بار نرفت چطور؟
در آن صورت رضایت کاملم را می‌گیرم و باز هم به خارج از کشور می‌روم، چون پیشنهاد دارم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید