فارس/ رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری گفت: دلیل تعلل در اعزام سهراب مرادی برای پیگیری مصدومیتش به آلمان را نمی دانم.
داود باقری درباره شرایط سهراب مرادی برای پیگیری روند مصدومیتش در اعزام به آلمان گفت: متاسفانه با وجود اینکه تاکید بر این بود که این سفر با اصرار من و دکتر امینی هرچه زودتر انجام شود تا فرصت و زمان را از دست ندهیم، اما دلیل این تعلل را نمی‌دانم.
وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاید اگر این فرصت را از دست بدهیم دیگر نتوان کاری کرد. همان‌طور که پیش از این گفتم سرعت در رسیدگی به این مصدومیت حرف اول را می‌زند و اگر زمان را از دست بدهیم آسیب‌دیدگی مزمن خواهد شد و شاید عملا روند درمانی تاثیرگذاری لازم را نداشته باشد. به همین دلیل است که اصرار ما به انجام به‌موقع این سفر است، اما دلیل و علت این تعلل را نمی‌دانم.
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در اعزام قبلی بلافاصله دستور داد و دو سه روزه این کار انجام شد. نمی‌دانم آیا این تعلل به خاطر بروکراسی اداری است یا مسائل دیگر، اما نگرانیم این فرصت از دست برود چون اگر آسیب‌دیدگی مزمن شود، شاید نتوان کاری را که حالا می‌توان انجام داد در آینده نیز بتوان انجام داد و تاثیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گذار باشد.
باقری با بیان اینکه دکتر امینی هم مشغله‌های خودش را دارد و در آینده نزدیک سفری در پیش دارد و شاید در آلمان نباشد، گفت: با همکاری و تعصبی که دکتر امینی نسبت به ایران دارد تمام امکانات و پزشک متخصص فراهم شده است و خیلی دلسوزانه پیگیر روند درمانی مرادی است. از طرفی تمام این امکانات توسط دکتر امینی به صورت رایگان فراهم شده است و هزینه‌ای برای ما ندارد. تنها هزینه و امور مربوط به اعزام به آلمان باید توسط ما انجام شود که نمی‌دانم دلیل این تعلل چیست.
به گزارش فارس، سهراب مرادی، دارنده مدال طلای وزنه‌برداری جهان و المپیک که پیش از این در تمرینات از ناحیه کمر مصدوم شده بود، با سفر به آلمان بدون نیاز به جراحی توسط دکتر امینی درمان شد. اما چندی پیش بار دیگر در هنگام تمرینات این بار از ناحیه کتف مصدوم شد به طوری که بسیاری از پزشکان حضور او در مسابقات جهانی را از دست‌رفته عنوان کردند. آن زمان فدراسیون وزنه‌برداری به همراه فدراسیون پزشکی ورزشی خواستار اعزام مرادی به آلمان برای درمان مصدومیت کتفش شد که صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک نیز با این موضوع موافقت کرد. اما با وجود گذشت چندین روز همچنان خبری از پیگیری امور مربوط به اعزام مرادی نیست تا شرایط رکوردار مسابقات جهانی برای حضور در رقابت‌های پیش رو و بازگشت به میادین در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar