خبرآنلاین/ سایت فدراسیون فوتبال نوشت: دبیر سازمان لیگ فوتسال با اشاره به اتفاقات رخ داده در لیگ برتر نوجوانان گفت: برگزاری بازی‌های فینال لیگ نوجوانان را تا زمان دریافت آرای مربوط به این پرونده تعلیق کردیم.
بعد انتشار فیلمی از بازی دو تیم غدیراقلید و آتیه سازان شازند در لیگ برتر فوتسال نوجوانان و بازتاب گسترده آن در فضای مجازی، فدراسیون فوتبال اعلام کرد فینال مسابقات را تعلیق کرده. در این فیلم یک دقیقه‌ای بازیکنان دو تیم بدون هیچ حرکتی در حال گذراندن وقت مسابقه هستند و این شائبه مطرح شده که بین دو تیم تبانی صورت گرفته.
آرش جابری درباره این موضوع گفت: «دیدار دو تیم اقلید شیراز و شازند اراک در گروه دوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر نوجوانان برگزار شد و بلافاصله پس از اتمام این مسابقه نماینده بازی با من تماس گرفت و نکاتی را درباره اتفاقات این دیدار عنوان کرد. باتوجه به اینکه هرکدام از دو تیم این امکان را داشتند که در مدت 24 ساعت پس از بازی اعتراض خود را ارائه کنند، منتظر ماندیم تا مهلت قانونی آنها اعمال شود. پس از اینکه هیچ اعتراضی به دست ما نرسید، کلیه مدارک شامل گزارش‌های دقیق نماینده سازمان لیگ فوتسال، داوران و فیلم های موجود را با تنظیم نامه‌ای جهت تقاضای رسیدگی به اتفاقات این بازی از سوی ارکان قضایی فدراسیون به دبیرکل فدراسیون ارسال کردیم.»
دبیر سازمان لیگ در ادامه صحبت‌های خود گفت: «باتوجه به اینکه سلامت بازی‌ها از اهمیت بسیار زیادی برای سازمان لیگ فوتسال برخوردار است و تمامی اقدامات لازم را جهت صیانت از آن به‌کار می گیریم و برگزاری بازی‌های فینال لیگ نوجوانان را تا زمان دریافت آرای مربوط به این پرونده تعلیق کردیم.»
او در پایان صحبت‌هایش گفت: «بررسی‌های لازم از سوی ارکان قضایی فدراسیون انجام خواهد شد و سازمان لیگ فوتسال هم تمام تلاش و همکاری خود را در راستای تکمیل مدارک لازم در این پرونده انجام خواهد داد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید