خبر ورزشی/ بازیکن آرژانتینی سابق والنسیا در گفت‌وگویی فاش کرده که در دوران بازیگری و زمانی که هنوز در تیم روساریو در آرژانتین بازی می‌کرده در آستانه پیوستن به رئال‌مادرید بوده، اما دیگو مارادونا دخالت کرده و در نهایت مانع این انتقال شده است.
کیلی گونسالس بقبل از انتقال به فوتبال اروپا مورد توجه رئال‌ مادرید بوده، اما به جای رئال، به تیم ساراگوسا منتقل شد و سال‌های بعد برای تیم‌هایی مثل والنسیا و اینتر نیز بازی کرد.
کیلی در گفتگو با شکبه تلویزوینی TyC گفت: «آن زمان با فرناندو ردوندو که خودش در رئال‌مادرید بازی می‌کرد رو به رو شدم و او به من گفت که چمدان‌هایم را ببندم تا به اردوی پیش فصل رئال‌مادرید که در ژنو سوئیس برگزار می‌شد، ملحق شوم. زمانی که من در روساریو بازی می‌کردم حتی نمی‌دانستم رئال‌مادرید چه تیمی است، چون آن موقع تلویزیون درست و حسابی نداشتم. رئال در آن زمان برای من یک پیش‌قرارداد فرستاد که امضا کنم، اما دیگو مارادونا وارد ماجرا شد و به من گفت به جای رئا ل مادرید به بوکا جونیورز بروم.»
گونسالس که مسیر زندگی ورزشی اش با حرف مارادونا عوض شده در ادامه گفت: «آن موقع من ۲۰ ساله بودم و به همین دلیل با شنیدن اینکه بوکا من را می‌خواهد از شدت خوشحالی بال درآوردم. به همین دلیل بود که پیشنهاد رئال‌مادرید را رد کردم و به جای آن به بوکا جونیورز رفتم و در فوتبال آرژانتین باقی ماندم.»
این بازیکن سابق آرژانتین که هنوز هم ارادت و علاقه ویژه‌ای به دیگو مارادونا دارد با جدایی از بوکا به فوتبال اروپا رفت و بعد از حدود ۱۰ سال بازی در سطح اول فوتبال اروپا به آرژانتین و تیم روساریو سنترال که تیم اولش بود برگشت، اما بهترین خاطره اش به بازی در کنار مارادونا در بوکا جونیورز مربوط می‌شود: «دیگو همیشه به من توجه ویژه‌ای داشت و بازی کردن در بوکا در کنار او بی‌نظیر‌ترین تجربه زندگی من بود.»

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar