آخرین خبر/ جزئیات پیشنهاد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به سرمربی سابق این تیم مشخص شد.
به گزارش فوتبالی، درباره میزان مطالبات برانکو از پرسپولیس دو روایت وجود دارد. خبرگزاری فارس طلب سرمربی سابق قرمزها را 620 هزار یورو عنوان کرده و باشگاه خبرنگاران هم مدعی شده که طلب مربی کروات از قهرمان لیگ برتر، نزدیک به یک میلیون یورو است.
با توجه به عدم توافق برانکو با مدیریت قبلی باشگاه و شکایت او به فیفا، محمدحسن انصاری‌فرد یکی از اولویت‌های کاری‌اش را توافق با برانکو گذاشته تا جلوی باز شدن پرونده جدیدی علیه پرسپولیس در فیفا را بگیرد.
روزنامه جام جم در شماره امروز خود به پیشنهاد انصاری‌فرد به برانکو اشاره کرده و نوشته: انصاری‌فرد به برانکو پیام داده اگر با آنها توافق کند و 500 هزار دلار را بگیرد همه جوره به نفعش است؛ چراکه اگر بخواهد تا آخر شکایت برود اولا نزدیک به یک سال زمان می‌برد و ثانیا تنها 5 درصد جریمه به رقم کلی اضافه می‌شود. منتهی اگر همین حالا توافق کنند باشگاه حاضر است پول او را بپردازد. این مساله در جلسه هیات مدیره باشگاه هم مطرح شده است."
این وسط البته یک مشکل بزرگ وجود دارد. ادامه گزارش را بخوانید:" برانکو می‌گوید چون شرایط فسخ را داشته و رفته، باشگاه باید بابت قرارداد امسال هم غرامت بدهد. باشگاه اما مخالف است. می‌گوید چون او خودش رفته نه تنها نمی‌تواند شکایت کند، بلکه اگر باشگاه دست به شکایت بزند باید غرامت بپردازد. باشگاه به برانکو پیام داده که وارد این جنگ نشوند و مسالمت‌آمیز موضوع را حل کنند. باید دید آیا برانکو این شرط را می‌پذیرد و شکایت خود را پس می‌گیرد یا نه؟"


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید