ورزش 3/ ویلیام میمبلا هافبک پرویی تراکتور با شوتی استثنایی دروازه نساجی را باز کرد.
انتشار خبر جذب یک هافبک از آمریکایی جنوبی با لقب «مارادونای پرو» اغراق آمیز به نظر می‌رسید اما ویلیان میمبلا حالا نشان داده که از تکنیک خوبی بهره می‌برد و علاوه بر آن، در شوت‌زنی هم مهارت دارد. میمبلا که در بازی با پرسپولیس تا آستانه فرو ریختن دروازه بیرانوند پیش رفت، در بازی های قبلی تیم تراکتور نیز درخشید اما برای گلزنی 7 هفته تراکتوری ها را منتظر نگه داشت تا سرانجام با شوتی تماشایی آن ها را به آسمان بفرستد.
در دقیقه 52 او از فاصله‌ی نزدیک به 40 متری پشت توپ ایستاد و با ضربه ای محکم توپ را به سمت دروازه نساجی فرستاد. توپ در مقابل دروازه میرزازاد به زمین خورد و مهار آن برای دروازه بان سخت و باعث شد تا وارد دروازه شود. این گل که نخستین گل ویلیام میمبلا بود، قفل دروازه نساجی را هم شکست و سبب شد تا در ادامه تراکتوری ها پیروزی خود را قطعیت بخشند.
این گل در حالی به ثمر رسید که حتی خود هواداران تراکتور نیز تصور نمی کردند که میمبلا بتواند از آن فاصله دروازه را باز کند. اما پس از این که توپ وارد دروازه شد، اندک هواداران تراکتور به شدت خوشحالی کردند و سر از پا نمی شناختند. نیمکت تراکتور نیز وضعیت عجیبی داشت و همه بازیکنان و اعضای تیم به زمین آمده و در شادی گل میمبلا شرکت کردند.
میمبلا علاوه بر این گل، نمایش قابل قبولی را ارائه کرد و به خصوص در حرکات تکنیکی موثر نشان داد. شاید اگر دقت بیشتری داشت، می توانست در امر گلسازی نیز مشارکت کند.
میمبلای 27 ساله دهمین فصل حضورش در یک تیم حرفه ای را سپری می‌کند و امیدوار است با تراکتور به عنوان قهرمانی دست یابد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی