آخرین خبر/ سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: پیروزی مهمی مقابل ذوب آهن بدست آوردیم.
به گزارش فوتبالی، یحیی گل محمدی پس از برتری یک بر صفر شهر خودرو مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: از این برد خوشحالم. بازی خیلی مهمی برای ما بود. با توجه به اینکه دوست نداشتیم خارج شویم هدف ما کسب سه امتیاز بود. هرچند که با سختی به آن رسیدیم. بازی شاید آن جذابیت روی زمین و ایجاد موقعیت را نداشت، اما در هر صورت هر دو تیم انگیزه داشتند و فکر می‌کنم همین باعث شده بود که احساسات بر مسائل فنی غلبه کرد.
وی ادامه داد: پیش بینی می‌کردیم که بازی فیزیکی و سختی باشد. خوشبختانه بازیکنان ما کم نیاوردند و در دوئل‌ها پیروز بودند و در مجموع بازی کم اشتباهی را انجام دادیم.
سرمربی شهر خودرو در مورد ذوب‌آهن گفت: حریف هم بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد که در ضربات ایستگاهی و اوت‌های دستی خطرناک نشان داد. تا جایی که توانستیم از موقعیت‌های آنها روی دروازه مان جلوگیری کنیم.
گل محمدی با اشاره به باخت مقابل نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: پس از این شکست بچه‌ها حالت روحی خوبی نداشتند، اما امروز عکس العمل خوبی به آن باخت نشان دادند و توانستند با دوندگی بیشتر همه چیز را فراموش کنند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا ذوب‌آهن این قابلیت را دارد که بازگردد یا خیر، گفت: من در جایگاهی هستم که نمی‌توانم در مورد مربی دیگری صحبت کنم و این درست نیست. اما این نظر کلی است که ثبات در فوتبال می‌تواند نتیجه بدهد. به نظرم مسئولان ذوب‌آهن هم صبر پیشه کنند و فرصت دهند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی