خبر ورزشی/ استقلال همچنان دنبال جذب مهره‌های جدید است و برای تحقق این امر هرازگاهی اسم یک بازیکن جدید مطرح می‌شود.
آخرین مورد که به استقلال لینک شد گری هوپر بود. بازیکن انگلیسی که سابقه آقای گلی در لیگ اسکاتلند را داشت و برای گفتگو با آبی‌ها حتی تا استانبول هم آمد، اما در نهایت راهی لیگ استرالیا شد!
داستان گری هوپر و به طور کلی یارگیری استقلالی‌ها باعث اعتراض گروهی از اطرافیان تیم شده است. آن‌ها معتقدند تقویت استقلال حق مسلم آندره‌آ استراماچونی محسوب می‌شود و سرمربی حق دارد از مدیریت، بازیکن بخواهد، ولی شیوه جذب نفرات درست نیست و افرادی در آن دخیل هستند که به جای منفعت، عامل دردسر هستند.
براساس خبر‌های رسیده، اطرافیان تیم تأکید دارند یکی از دلایل برهم خوردن پروژه جذب بازیکنان جدید، فردی است که در این زمینه طی ماه‌های اخیر فعالیت زیادی را آغاز کرده است. آن‌ها معتقدند یکی، دو نفر از افراد نزدیک مدیران که در انگلستان زندگی کرده و با چند دلال اهل لندن و نیوکاسل آشنایی دارند، اخیراً برای جذب بازیکنان خارجی جدید وارد عمل شده‌اند و در اغلب اوقات هم نفراتی را معرفی کرده‌اند که هر کدام بنابر دلایلی استقلالی نشده‌اند و نمی‌شوند، اما وقت برای استقلال به همین راحتی می‌گذرد و رضایت استراماچونی جلب نمی‌شود!
استقلالی‌ها معتقدند به جای یادگاری نوشتن روی دیوار این افراد، بهتر است سراغ افراد معتبرتری رفت که کارنامه مشخصی در این عرصه دارند و دست استقلال را سر بزنگاه، داخل پوست گردو نمی‌گذارند. استقلال در تابستان شیخ دیاباته و هروویه میلیچ را خرید که حداقل تا امروز کارایی لازم را نداشته و مهره‌هایی کاملاً معمولی تلقی می‌شوند بنابراین بازیکنانی که از این به بعد می‌خرند، باید کیفیت به مراتب بهتری داشته باشند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید