خبر ورزشی/ به تازگی باخبر شدیم در فرودگاه امام خمینی (ره) مسئولان روی رفت‌وآمد فوتبالیست‌ها حساس شده و به مأموران گیت‌ها گفته‌اند حتی در بازگشت به کشور، وسایل آن‌ها را هم در دستگاه قرار دهند.
حتی مسافران عادی هم ریسک نمی‌کنند و کالای غیرمجاز از سفر‌های خارجی با خود به ایران نمی‌آورند ولی بعضی از فوتبالیست‌‎ها دقیقاً چنین اقدامی می‌کنند!
به تازگی باخبر شدیم در فرودگاه امام خمینی (ره) مسئولان روی رفت‌وآمد فوتبالیست‌ها حساس شده و به مأموران گیت‌ها گفته‌اند حتی در بازگشت به کشور، وسایل آن‌ها را هم در دستگاه قرار دهند. نکته اینجاست که در سال‌های اخیر بعضی از فوتبالیست‌ها در زمان بازگشت از سفر‌های خارجی اقلامی را در چمدان‌ها و ساک‌های خود داشته‌اند که غیرقانونی بوده و باعث شده حساسیت‌هایی به وجود بیاید. یکی از مسئولان برای خبرنگار ما تعریف می‌کند حتی نوشیدنی‌های غیرمجاز هم در چمدان بعضی‌ها پیدا کرده‌اند و به آن‌ها صریحاً هشدار داده‌اند دیگر چنین اقدامی نکنند.
این اتفاق برای یکی از فوتبالیست‌ها افتاد که مسئولان به او گفتند آیا اگر موضوع رسانه‌ای شود، برایش مشکلی به وجود نمی‌آید؟ آن بازیکن هم شدیداً از اقدامی که کرده پشیمان شده است. او نه یک قوطی بلکه یک باکس از آن نوشیدنی غیرمجاز در چمدان خود داشت!
اگر به سفر خارجی رفته‌اید در بازگشت به ایران گاهی ممکن است چمدان شما مورد بازرسی قرار نگیرد. فوتبالیست‌ها هم، چون به هر حال جایگاهی در کشور دارند، معمولاً حدس می‌زنند در بازگشت به ایران ساک و چمدان آن‌ها مورد بازرسی قرار نمی‌گیرد، بنابراین ریسک می‌کنند و چیز‌هایی همراه خود می‌آورند که ممکن است برایشان دردسرساز شود.
اکثر بازیکنان اصلاً به دنبال چنین مسائلی نیستند و هیچ‌گاه از این رفتار‌ها نمی‌‎کنند، اما گاهی‌تر و خشک با هم می‌سوزد. بعد از اتفاقاتی که در یک سال گذشته برای بعضی از بازیکنان افتاد، سایر فوتبالیست‌ها هم به نوعی در تیررس قرار گرفته‌اند. البته آن‌ها هم در جریان قرار گرفته و یاد گرفته‌اند ریسک نکنند.
در حال حاضر خیلی از فوتبالیست‌ها مثل بچه‌های خوب می‌روند و برمی‌گردند و تعداد فوتبالیست‌هایی که گاهی دست به این اقدام می‌زنند از تعداد انگشتان دست کمتر است. اقلام غیرمجاز هم تنها شامل نوشیدنی‌های الکلی نبوده و گاهی بازی‌هایی در چمدان خود داشته‌اند که ورود آن‌ها به ایران ممنوع بوده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

ببينو
ببينو آگهی