آخرین خبر/ تیتر یک شماره امروز روزنامه ایران‌ورزشی نشان می‌دهد اخباری که درباره قرارداد 3 میلیون دلاری او با فدراسیون فوتبال منتشر شده بود، صحت دارد و قرارداد این مربی بلژیکی، بیشتر از پولی است که فدراسیون به کارلوس کی‌روش پرداخت می کرد.
ایران‌ورزشی روزنامه ورزشی دولت در این باره نوشته :حدود یک ماه قبل مهدی تاج برای حل کردن مشکل حقوق سرمربی تیم ملی جلسه‌ای را با اسحاق جهانگیری برگزار می‌کند و از معاون اول رئیس جمهوری درخواست کمک می‌کند.
جهانگیری هم به بانک مرکزی مأموریت می‌دهد که از طریق یکی از بانک‌های کشور که در خارج از ایران شعبه دارد، 900 هزار یورو به مارک ویلموتس پرداخت کند. این مبلغ یک سوم قرارداد مارک ویلموتس است و می‌توانسته تمام مشکلات فعلی سرمربی بلژیکی با تیم ملی را به پایان برساند اما تلاش‌های جهانگیری تا هفته پیش به نتیجه تبدیل نشده بود و پرداخت آن پول در محلی که بانک مأموریت یافته شعبه داشته است، صورت نمی‌گیرد. البته همانطور که گفته شد مهدی تاج دیروز در یک نشست خبری اعلام کرد بالاخره این پول به ویلموتس رسیده است. فدراسیون فوتبال به مسئولین دولت قول داده است که 900 هزار یورو پرداخت شده را از محل طلبی که فدراسیون فوتبال نزد فیفا دارد، برگرداند.
اگر گزارش ایران‌ورزشی صحت داشته باشد، قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال، ارزشی 2.7 میلیون یورویی دارد که تقریبا معادل 3 میلیون دلار است. از طرف دیگر اگر چه طبق ادعای این روزنامه، معاون رئیس جمهور به دنبال فراهم کردن حقوق سرمربی تیم ملی بوده اما مازیار ناظمی به عنوان مدیر روابط عمومی وزارت ورزش، دیروز در صفحه توئیترش اعلام کرده که با کمک وزارت ورزش و شخص وزیر، پول ویلموتس، به حسابش واریز شده.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید