میزان/ پایان رأفت، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از بازی امروز پرسوپلیس مقابل نفت مسجدسلیمان خوشم نیامد.
پایان رأفت در ارتباط با شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت:
پرسپولیس در نیمه اول اصلا خوب نبود و ناهماهنگ بازی کرد و نمی‌دانم چرا چنین نمایش ضعیفی داشت. در نیمه دوم سرخ‌پوشان پایتخت بهتر بازی کردند و نفت مسجد سلیمان تنها چشم به ضدحمله دوخته بود.
وی در ادامه در خصوص عملکرد نفت مسجد سلیمان گفت: تیم نفت در نیمه دوم دو ضدحمله خطرناک روی دروازه سرخ‌پوشان تهران ایجاد کرد و روی یک ضربه کرنر به گل رسیدند. پرسپولیسی‌ها بدشانس هم بودند و دو بار توپ به تیر دروازه زدند. به نظرم نفتی‌ها باور نمی‌کردند بتوانند در آزادی پرسپولیس را شکست دهند و گل آنها هم روی یک ضربه کرنر که به دلیل جاگیری بد مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس بود به ثمر رسید.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون نمایش سرخ‌پوشان تهران مقابل شاگردان تارتار تصریح کرد: امروز از بازی پرسپولیس خوشم نیامد و به نظرم هم بازیکنان باید روی موقعیت‌ها و جاگیری‌ها دقت کنند و هم سرمربی تعویض‌های بهتری انجام دهد. البته در این بازی ورود امید عالیشاه به عنوان بازیکن تعویضی مفید بود و او توانست در فاز تهاجمی مفید باشد.
رأفت در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس نیاز به یک مهاجم آماده دارد تا بتواند موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کند. امیدوارم این اتفاق در نقل و انتقالات نیم‌فصل بیفتد که می‌تواند خط حمله پرسپولیس را از این ضعف نجات دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید