طرفداری/ در بخش ورزش و خانواده قصد داریم، با خانواده های ورزشکاران مطرح بیش از پیش آشنا شویم. 
برای خیلی از کسانی که به خانواده و ازدواج و ارتباط های سنتی پایبند هستند، مسی یک نماد و الگوست.
پس از مهاجرت مسی به اسپانیا و داشتن یکی 2 رابطه کوتاه و نه چندان مهم، آنتونلا همبازی و دوست دوران کودکی اش به او پیوست و رابطه ای بسیار قوی و زیبا را آغاز کرده و در نهایت با یکدیگر ازدواج کردند.
آنتونلا متولد 26 فوریه 1988 است. در شهر زادگاهش، روزاریو،‌ بزرگ شده و علیرغم اینکه در کودکی فردی خجالتی بود با لیونل مسی از همان سنین پایین دوست شده است. در حقیقت آنتونلا دخترعموی دوست لئو بود.
البته این علاقه 2 طرفه بوده و لیونل نوجوان از 9 سالگی برای آنتونلا یک دوست خوب و پشتیبان بوده است. آنتونلا ابتدا قصد داشت دندانپزشکی بخواند و حتی در دانشگاه هم ثبت نام کرد اما خیلی زود به سمت مدلینگ رفت.
در دنیای اقتصاد هم بسیار فعال هست و همراه با همسر لوییس سوارز در دسامبر 2016 فروشگاهی را افتتاح کردند و برند جدیدی را در دنیای کفش معرفی و راه اندازی کردند. از میزان درآمد آنتونلا اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما تخمین زده می شود که ثروتِ‌ شخصی وی حدود 20 میلیون دلار باشد.
رابطه‌اش با مسی از سال 1996 آغاز و زندگی با مسی را از سال 2007 شروع کرده اما سال 2008 بود که برای اولین بار آن را به صورت علنی اعلام کردند و در نهایت سال2017 به صورت رسمی ازدواج کردند و دارای 3 فرزند می باشند.
آنتونلا در اینستاگرام نیز فعال است، یکی از ویژگی‌ هایی که معمولا برای رسانه‌ها جلب توجه می کند، عکس‌ های زیبایی است که از همسرش و خانواده‌اش در صحفه شخصی اش منتشر می کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید