ایسنا/ هواپیمای حامل کاروان تیم فوتبال شهر خودرو دچار نقص فنی شده است و گلر شهر خودرو از نقص فنی هواپیما در پرواز شهر خودرو ابراز ناراحتی کرد.
استوری مهدی رحمتی پس از نقص فنی پرواز شهرخودرو هم گویای شاکی شدن گلر با سابقه این تیم است.
هواپیمای تیم فوتبال شهر خودرو که از کویت باید به قطر برود دچار نقص فنی شده است. اعزای تیم شهر خودرو که بعد از سفر از دوبی به کویت قصد سفر به قطر برای دیدار با السیلیه را داشتند سوار هواپیما شدند اما به خاطر نقص فنی، موتور سمت چپ هواپیما پایین آورده شد تا تعمیر شود.
دو بازیکن شهر خودرو هم به دلیل صادر نشدن روادید از جانب کشور قطر در فرودگاه دوبی مانده‌اند. مسوولان شهر خودرو در تلاش هستند تا مشکل این دو نفر تا بعد از ظهر حل شود.
به دلیل به وجود آمدن این مشکل احتمالا کادر فنی شهر خودرو به نشست خبری که قرار است ساعت ۵:۳۰ برگزار شوند نمی‌رسند.
سرگردانی رحمتی و رفقا در فرودگاه کویت
در حالی که بازیکنان و عوامل تیم شهرخودرو امروز راهی دوحه شدند پس از پایان سفر اول و در فرودگاه کویت دچار سرگردانی شدند.
به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه کاروان شهرخودرو ایران ساعت ۷ صبح امروز، دبی را به مقصد کویت ترک کرد تا با پرواز ساعت ۱۳ به وقت محلی، از کویت راهی دوحه شود، نقص فنی هواپیما باعث شده که این پرواز با تاخیری بیش از ۵ ساعته روبه‌رو شود.
شهرخودرویی‌ها که قرار بود عصر امروز تمرینی را در دوحه برگزار نمایند، با توجه به تاخیر پیش‌آمده به دنبال آن هستند که با هماهنگی ناظران AFC ساعت تمرین امروز خود را تغییر دهند.
بلاتکلیفی کاروان شهرخودرو همچنان پس از گذشت حدودا پنج ساعت ادامه دارد و آنها منتظر رفع نقص فنی و انجام پرواز خود به سمت دوحه هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید