باشگاه خبرنگاران/ سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان درباره بازی جنجالی تیمش مقابل شهداری ماهشهر واکنش نشان داد.
پیروز قربانی سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان درباره درگیری‌های پیش آمده در بازی این تیم مقابل شهرداری ماهشهر که گفته می‌شود با درگیری بین هواداران بوکانی و مهدی پاشازاده، سرمربی شهرداری همراه شده است، گفت: من حرکات رخ داده در این بازی را تایید نمی‌کنم البته مقصرانی برای رخ دادن این اتفاقات وجود داشته است. تیم ما به هیچ ارگانی وابسته نیست و مردم بوکان تیم‌شان را از ته دل دوست دارند.
قربانی ادامه داد:‌ به دلیل مشکلات مالی، پنجره نقل و انتقالاتی تیم‌ ما بسته است. شهرداری هم رقیب اصلی ما برای صعود به لیگ یک محسوب می‌شود که ناگهان دروازه‌بان اصلی ما سر از این تیم در‌می‌آرود. این موضوع برای هواداران مان حساسیت به وجود آورد. نمی‌دانم شهرداری با چه مجوزی با بازیکنی که تحت قرارداد با ما بوده، مذاکره کرده است.
سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان درمورد درگیری‌های رخ داده در بین دونیمه بازی، بیان کرد: من در راهرو ورزشگاه نبودم. نمی‌توانم قضاوتی انجام بدهم. ابتدا یک گلوگه برفی از سمت جایگاه به زمین پرتاب شد و به سر پاشازاده برخورد کرد که این کار را محکوم و از او عذرخواهی می‌کنم. پاشازاده بزرگتر من است اما کمی بزرگ‌نمایی کرد و همین باعث شد جو ورزشگاه به ضرر او شود.
قربانی درمورد اینکه گفته می‌شود برخی از هواداران بوکانی به رختکن شهرداری رفته‌اند و با پاشازاده درگیر شده‌اند گفت: من اصلا چنین چیزی را تایید نمی‌کنم. هواداران ما به پاشازاده احترام گذاشتند. بزرگنمایی پاشازاده باعث شد بازی با توقف روبرو شود و نیمه دوم با بهانه‌های تیم شهرداری که امنیت ندارند، بازی با یک ساعت تاخیر آغاز شد. طبق چیزی که به من اطلاع دادند، هیچ برخوردی با پاشازده انجام نشده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید