آخرین خبر/ استقلال و شهر خودرو فردا شب حساس ترین بازی هفته بیست و هشتم را در شهر مشهد برگزار می کنند.
به گزارش فوتبالی، فرهاد مجیدی در چند بازی گذشته سیستم بازی استقلال را تغییر داده است. او بعد از در اخیار گرفتن سکان هدایت استقلال با سیستم 2-5-3 آندره آ استراماچونی کار را ادامه داد اما در چند هفته گذشته از سیستم های 2-4-4 یا 3-3-4 استفاده کرد.
مجیدی در بازی با شهرخودرو با یک مشکل مواجه است و ممکن است برای بازی با شهر خودرو بازهم به سیستم ابتدای فصل استقلال یعنی 2-5-3 بازگردد.
با مصدومیت علی دشتی و محرومیت آرش رضاوند در صورت بازی با سیستم 2-4-4 مجیدی در انتخاب پست هافبک راست با چالش مواجه است. 
با توجه به در خشش محمد دانشگر در بازی با سپاهان، آمادگی روزبه چشمی و عارف غلامی در قلب خط دفاع و رسیدن سیاوش یزدانی به شرایط بازی مجیدی می تواند مانند نیم فصل اول از سیستم 2-5-3 استفاد کند.
قرار گرفتن چشمی، غلامی، دانشگر یا یزدانی در دفاع سه نفره و حضور وریا غفوری در سمت راست خط هافبک و حضور میلاد زکی پور یا هروویه میلیچ در سمت چپ خط هافبک؛ حضور مسعود ریگی، علی کریمی و فرشید اسماعیلی به عنوان سه بازیکن مرکزی در خط هافبک 5 نفره و قرارگرفتن زوج دیاباته – مهدی قایدی یا دیاباته – ارسلان مطهری در خط حمله می تواند امکان پذیر باشد.
استقلال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و ماندن در رده دوم جدول رده بندی و به دلیل کم بودن اختلاف امتیازش با تیم های تعقیب کننده یعنی تراکتور و سپاهان نیاز به سه امتیاز بازی فردا دارد، اما در این میان نمی شود قدرت و شانس کسب سهمیه تیم شهرخودرو را نادیده گرفت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید