تسنيم/ مدير تيم‌هاي ملي کشتي آزاد گفت: شرايط مالي فوتبال را نبايد هرگز با کشتي مقايسه کرد، آنها پول خوب مي‌گيرند اما جاودانه نمي‌شوند اما در کشتي مدال المپيک بچه‌ها را جاودانه مي‌کند.
محسن کاوه در مورد وضعيت حسن رحيمي که به ويروس کرونا مبتلا شده، اظهار داشت: با او صحبت کردم، هنوز بيمارستان هست ولي بهتر از قبل شده است.
وي در مورد اينکه سرپرست فدراسيون پزشکي اعلام کرده هفته آينده در مورد آغاز فعاليت‌هاي کشتي ستاد مقابله با کرونا تصميم گيري خواهد کرد، خاطرنشان کرد: من هم در رسانه‌ها خواندم که مسجدي گفته هفته آينده راجع به برگزاري اردوها با اجراي پروتکل‌هاي بهداشتي تصميم مي‌گيرند اما ما تا مسابقه جهاني‌مان مشخص نشود اردو نداريم. فعلا هم که از اتحاديه جهاني خبري نيامده و برنامه‌اي نيست.
کاوه در مورد اينکه اگر مجوز آغاز فعاليت‌هاي کشتي صادر شود، چه زماني استارت ليگ برتر زده مي‌شود، تاکيد کرد: اول بايد مجوز را بگيريم و بعد جلسه بگذاريم. بايد ديد اين پروتکلي که براي برگزاري ليگ در نظر مي‌گيرند به چه شکل است و آيا ما مي‌توانيم آن را مهيا کنيم. فعلا که بچه‌ها تحت کنترل هستند و به تمرينات شان ادامه مي‌دهند.
مدير تيم‌هاي ملي آزاد در مورد پرداخت پاداش مربيان برتر آسيا در جلسه وبيناري روز چهارشنبه در فدراسيون کشتي، گفت: شوراي کشتي آسيا مبلغي را براي سرمربيان آزاد و فرنگي ما در نظر گرفته بود که فدراسيون پرداخت کرد. به هرحال ما هم در مسابقات قهرماني آسيا و هم در قهرماني جهان نتايج خوبي گرفتيم، براين اساس شوراي کشتي آسيا، مربيان اين تيم‌ها را به عنوان بهترين‌هاي آسيا معرفي کرد که کار خوبي هم بود.
محسن کاوه در رابطه با اينکه خيلي‌ها حقوق 6 ميليون توماني سرمربيان تيم هاي ملي آزاد و فرنگي را در قياس با برخي رشته‌ها، خيلي کم مي دانند، يادآور شد: در اين خصوص مسائل زيادي مطرح است، اگر بخواهيم حق مربيان‌مان را بدهيم اصلا بايد به آنها ماهي 100 ميليون تومان بدهيم، اما مشکل بودجه وجود دارد. ضمن اينکه من مي‌گويم اصلا تحت هيچ شرايطي نبايد کشتي را با فوتبال مقايسه کرد. يعني نبايد ارقامي که در فوتبال رد و بدل مي‌شود را با حقوق مربيان کشتي قياس کرد، آنها پول خوب مي‌گيرند اما جاودانه نمي‌شوند اما در کشتي مدال المپيک بچه‌ها را جاودانه مي‌کند. يک قهرمان المپيک نامش براي هميشه در تاريخ ثبت مي‌شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد