ایران ورزشی/ بخشهای مهم گزارش ایران ورزشی درباره دلایل مصاحبه اعتراضی احمد نوراللهی علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس را برایتان انتخاب کردیم:
موضوع اصلی ناراحتی احمد نوراللهی مربوط به عدم پرداخت مطالبات گذشته‌اش است. جایی که او برخلاف بازیکنان سرشناس تیم دعوت ایرج عرب را برای حضور در باشگاه نپذیرفت.نوراللهی با پرس و جو از بازیکنان جوان تیم متوجه می‌شود که هیچ‌کدام دریافتی نداشته‌اند. موضوعی که گلایه این بازیکن که کاپیتان سومی تیم را نیز یدک می‌کشد به دنبال دارد. نوراللهی اعلام می‌کند تنها در صورتی به باشگاه خواهد رفت که بازیکنان جوان تیم نیز دریافتی داشته باشند.
در ادامه با تغییر مدیریت در باشگاه و حضور محمدحسن انصاری‌فرد بار دیگر از نوراللهی در اواسط نیم فصل دعوت می‌شود. هافبک پرسپولیس در گفت‌وگو با مدیرعامل جدید باشگاه موافقت خود را با بخشش بخشی از این مطالبات اعلام می‌کند. باشگاه از نوراللهی ۲۷۰ میلیون تخفیف می‌گیرد و قرار شد ۲۲۰ میلیون باقیمانده از مطالبات گذشته‌اش به او پرداخت شود. در‌ نهایت این اتفاق هم نمی‌افتد و حتی با حضور رسول پناه نیز قرار بر این شد که برخی مطالبات گذشته از بازیکنان سرشناس تیم کسر شود. در این بین بار دیگر برخی از بازیکنان با حضور در باشگاه موفق به دریافت آن شده و استوری‌های خود را پس می‌گیرند اما این‌بار از نوراللهی دعوتی به عمل نمی‌آید!
نوراللهی که کاملاً مدیریت باشگاه را نیز در دست باند می‌بیند به ابراز گلایه از این بابت می‌پردازد. موضوعی که واکنش باشگاه را نیز در پی داشت و از او خواسته می‌شود هر چه سریعتر گفت‌وگویش را تکذیب کند و مصاحبه دیگری با سایت باشگاه برخلاف آنچه که گفته ترتیب دهد که با مخالفت شماره هشت همراه می‌شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید