ورزش 3/ سرمربي شهرخودرو به انتقاد از عملکرد داوري پرداخت و اشتباه او را در شکست تيمش پررنگ دانست.
 سهراب بختياري زاده سرمربي شهرخودرو در پايان ديدار تيمش برابر سپاهان با حضور در نشست خبري به توضيح شرايط تيمش پرداخت.
سرمربي شهرخودرو درباره شکست برابر سپاهان گفت: بچه هايم تمرکزشان را از دست دادند. روي گل دوم هم داور مي توانست خطا بگيرد. بايد خيلي زود خودمان را پيدا مي کرديم و چند موقعيت هم داشتيم اما از آن نتوانستيم استفاده کنيم. در بازي هاي بزرگ و شکل فينال گونه، تيمي حق ندارد حتي يک دقيقه بازي را از دست بدهد اما ما يک ربع را از دست داديم و تاوان آن را داديم. بايد خيلي سريع ريکاوري کنيم تا بازي پاياني را با برد به اتمام برسانيم.
بختياري زاده درباره اشتباهات داوري گفت: صد درصد روي صحنه گل خطا شکل گرفت. اين را دوست ندارم بگويم اما اينکه سپاهان در هفته قبل يا هفته‌هاي قبل‌تر از داوري ضرر مي‌بيند تاوان آن را ما نبايد بدهيم! ما خودمان هفته گذشته در بازي بزرگي که به راحتي بايد مي برديم داور دو گل هديه داد. در چنين شرايط سخت از که بتواني ببري. اين يک مشکل بزرگ است و از قدرت ما هم خارج است.
سرمربي شهرخودرو در پايان گفت: ما خيلي دوست داشتيم اين بازي را ببريم و با تمام وجود تلاش کرديم. ما چيزي از سپاهان کم نداشتيم و حتي در نيمه اول از آنها برتر بوديم و موقعيت هاي زيادي خلق کرديم اما نتوانستيم از آن استفاده کنيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد