ورزش 3/ سرمربي تيم فوتسال سايپا تهران حضور دو تيم نارنجي‌پوش سايپا و مس رفسنجان در فينال ليگ برتر را پيامي براي تيم دانست و گفت که اميدوار است فرصت بيشتري به بازيکنان جوان هر دو تيم داده شود چرا که شايستگي خود را اثبات کرده‌اند.
پس از شکست 6 گله سايپايي‌ها در فينال ليگ برتر فوتسال بانوان و رسيدن عنوان قهرماني به تيم مس رفسنجان، نيلوفر اردلان که نخستين سال سرمربيگري خود را تجربه مي‌کند درباره حال و هواي ديدار فينال گفت: فينال ليگ امسال به دليل کرونا و نبود تماشاگران حال و هواي فينال را نداشت و در بازي رفت در تهران هم همين شرايط بود با اين حال اين عنوان را به بازيکنانم و مجموعه سايپا تبريک مي گويم.
وي افزود: نايب قهرمان شديم اما دست کمي از قهرمان نداشتيم. زماني که با حفاري بازي کرديم مس رفسنجان استراحت داشت و با يک هفته استراحت بيشتر، در تهران با ما بازي کرد؛ از سوي ديگر تمرينات ما در ماه‌هاي اخير تعطيل بود اما مس مدت‌ها پيش از برگزاري مسابقات نيمه نهايي تمريناتش را آغاز کرده بود و همه اين‌ها دست به دست هم داد تا وضعيت مس رفسنجان نسبت به ما بهتر باشد.
اردلان در واکنش به بازي انتحاري امروز تيمش نيز گفت: در بازي امروز برابر مس، بازي را خوب آغاز کرديم اما پس از دريافت گل اول، چاره‌اي جز پاورپلي نداشتيم؛ تيمي که در مجموع دو بازي، 3 بر صفر عقب افتاده بالاجبار بايد انتحاري بازي کند و زماني که مجبور به پاور پلي هستيد بايد خطرات آن را هم بپذيريد و اين خطرات دامنگير ما شد. ما در پاورپلي گل‌هاي بعدي را دريافت کرديم اما اين نتيجه به شايستگي سايپا خدشه‌اي وارد نمي‌کند.
سرمربي تيم سايپا نمايش دو تيم جوان در مرحله فينال را براي خبري خوش براي تيم ملي دانست و افزود: اين که تيم جوان ما تا فينال پيش آمده و بازيکنان تيم يکدست مس رفسنجان قهرماني را به دست آورده‌اند پيامي براي تيم ملي است و اميدوارم به بازيکنان مس و سايپا در تيم ملي فرصت بيشتري داده شود زيرا آن‌ها شايستگي‌هاي خود را نشان داده‌اند.
او در بخش پاياني صحبت‌هاي خود از مجموعه باشگاه سايپا تشکر کرد و گفت: در فصلي که سپري شد باشگاه سايپا از هيچ کوششي براي تيم فوتسال بانوان فروگذار نکرد و هر نوع حمايتي که نياز داشتيم از سوي باشگاه دريافت کرديم و به همين دليل بايد از باشگاه سايپا، دست اندرکاران و مديران کنوني و سابق قدرداني کنم که پشتيبان تيم بودند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد