ورزش 3/ رونالد کومان از جورجي واينالدوم، هافبک هلندي ليورپول خواسته قراردادش را تمديد نکند تا سال ديگر راهي بارسلونا شود.
جورجي واينالدوم در چهار سال اخير يکي از بازيکنان موثر ليورپول بوده و نقش مهمي در موفقيت هاي پياپي تيم يورگن کلوپ ايفا کرده است. قرارداد اين هافبک هلندي سال ديگر با مرسي سايدي ها تمام مي شود و عليرغم شايعات فراوان، هنوز طرفين براي تمديد قرارداد با يکديگر به توافق دست نيافته اند.
اما نشريه هلندي AD امروز در گزارشي اعلام کرد رونالد کومان، سرمربي جديد بارسلونا به جذب جورجي واينالدوم علاقه زيادي داشته و از او خواسته قراردادش را با ليورپول تمديد نکند تا سال ديگر به عنوان بازيکنان آزاد راهي نوکمپ شود.
جورجي واينالدوم در اين سالها در تيم ملي هلند بازيکن ثابت بود و رونالد کومان علاقه زيادي به او داشته است. حالا و با جدايي اين سرمربي باتجربه از جمع لاله هاي نارنجي، ممکن است برخي از شاگردان سابق او نيز راهي نوکمپ شوند و به نظر واينالدوم اولين گزينه موزد نظر کومان از اين بين است.
اما اگر اين اتفاق رخ ندهد بازيکني لباس بارسلونا را بر تن مي کند که يکي از خاطرات تلخ اين تيم در سالهاي اخير را رقم زده است. سال گذشته و در نيمه نهايي ليگ قهرمانان، بلوگرانا در بازي رفت با سه گل موفق به غلبه بر ليورپول شد و فاصله اي تا رسيدن به فينال نداشت، اما مرسي سايدي ها در بازي برگشت با چهار گل بارسا را مغلوب کردند و جورجي واينالدوم با به ثمر رساندن دو گل نقش ويژه اي در پيروزي دراماتيک ليورپول ليفا کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد