ورزش 3/ جرارد دلوفئو محصول آکادمي فوتبال بارسا هم از سران اين باشگاه دلخور است و هم از رونالد کومان که در اورتون زير نظرش کار مي کرد.
جرارد دلوفئو در زمان حضورش در آکادمي بارسلونا به عنوان ستاره آينده دار باشگاه شناخته مي‌شد و حتي به تيم اصلي هم رسيد ولي در اين تيم نتوانست نامي براي خود دست و پا کند.
او به صورت قرضي راهي سويا، اورتون و ميلان شد و سرانجام دوباره به بارسلونا بازگشت ولي بازگشتش هم موفق نبود و در نهايت، ستاره اسپانيايي راهي واتفورد شد. او در واتفورد روزهاي خوبي را سپري مي‌کند و عملکرد بدي نداشته است.
دلوفئو که سخت از سران بارسا دلخور است، در واکنش به شکست اخير اين تيم برابر بايرن به اوندا سرو گفت:« شکست برابر بايرن وحشتناک و غيرمنتظره بود. اين شکست مرا تحت تاثير قرار داد و بايد بگويم که بايرن غير قابل مهار بازي مي کرد. ليگ قهرمانان همين است و اگر روز خوب تان نباشد ممکن است تحقير شويد.
در مورد وضعيت کنوني بارسا بايد بگويم که ديگر برايم اهميت ندارد. الان بارسا برايم با تيم هاي ديگر فرقي نمي کند.»
انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربي جديد بارسلونا:« در مورد کومان مي توانم از تجربه شخصي خودم حرف بزنم. او هيچ چيزي به من اضافه نکرد و خاطرات خوبي از او ندارم. با کومان در اورتون خوشحال نبودم و ترجيح دادم قرضي به ميلان بروم. بايد ببينيم او در بارسا چه خواهد کرد.»
بي اهميتي سران بارسا به لاماسيا:« زماني در بارسلونا به بازيکنان پايه اهميت زيادي مي دادند و براي شان صبر مي کردند ولي مدتي است که ديگر صبر و تحملي در باشگاه نمي بينم. اگر به بازيکنان پايه فرصت کافي داده شود، مي توانند خودشان را با سبک بازي تيم اول وفق دهند. الان بارسا نياز به تغييرات دارد ولي اين مساله زمان زيادي طول خواهد کشيد.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد