ورزش 3/ حضور محمد نادري در ترکيب، وحيد اميري را هم به پست دلخواه برمي‌گرداند.
وحيد اميري وينگر تکنيکي تيم پرسپوليس که اين فصل يکي از بهترين بازيکنان سرخپوشان پايتخت بوده، در حالي به استقبال بازي با سايپا مي‌رود که پيشنهاد خارجي او، باعث نگراني بسياري از هواداران پرسپوليس شده است. او اين فصل در حالي به عنوان يک ستاره 33 ساله در ترکيب پرسپوليس درخشيد که بسياري انتظار داشتند که بعد از ترک اروپا دچار افت شود اما اميري علاوه بر درخشش در پست تخصصي، به عنوان مدافع چپ نيز مهره اي کارآمد براي تيم يحيي گل محمدي بود. 
اما در بازي با سايپا احتمالا اميري به پست تخصصي خود بازخواهد گشت و اين بازگشت به دليل حضور محمد نادري در ترکيب اصلي خواهد بود. نادري که در مقابل گل گهر نيز فيکس بود، اميدوار است که با نمايش درخشان خود جايگاهش در بازي دربي را پيدا کند و باعث شود بازيکناني نظير شجاع خليل زاده و وحيد اميري در نقطه مورد نظر وارد زمين شوند.
حالا اميري در حالي مقابل سايپا به زمين مي‌رود که در بازي رفت شايد عجيب ترين گل ليگ برتر را مقابل اين تيم به ثمر رساند. او سانتر مهدي شيري را با ضربه اي آکروباتيک همراه کرد تا پرسپوليسي ها خيلي زود به نخستين گل خود برسند. اميري اين فصل با پنج گل سومين گلزن تيم پرسپوليس است و حالا بايد از اين عنوان خود دفاع کند چرا که نوراللهي و عبدي در آخرين بازي به دنبال پنجمين گل خود هستند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد