ورزش 3/ آنتونيو کونته، سرمربي اينتر مدعي شد قصد دارد در لحظه زندگي کند.
اينتر فردا شب در فينال ليگ اروپا به مصاف سويا مي رود و آنتونيو کونته فرصت دارد در اولين فصل حضور روي نيمکت اين تيم يک جام مهم را به دست آورد. آنتونيو کونته در نشست خبري پيش از فينال فردا شب حاضر شده و در مورد شايعات جدايي از اينتر در پايان فصل نيز به طور مبهم صحبت کرد.
آنتونيو کونته گفت: "مردم هميشه فقط نام تيم برنده در فينال را به ياد مي آورند. من به عنوان يک بازيکن در بسياري از فينال ها معلوب شده ام، اما در حال حاضر تنها ذهنم دگيري آن روزهايي است که به پيروزي دست يافتم. در اينجا داستان توسط هر تيمي که برنده باشد نوشته مي شود. آيا تا به حال فکر کرده ام که فردا مي تواند آخرين مسابقه من با اينتر باشد؟ با گذشت اين سال ها ياد گرفته ام در لحظه زندگي کنم،
حالا از بازي لذت مي برم و فردا سعي خواهم کرد که فينال را زندگي کنم. در زندگي فهميده ام که به زمان حال فکر کنم و هرگز حسرتي نداشته باشم. در حال حاضر در نشست مطبوعاتي فينال ليگ اروپا در کنار دو بازيکن بزرگ و قهرمان يعني ديگو گودين و سمير هندانوويچ هستيم و فردا نيز در فکر فينال خواهم بود.
من  يک بار در ليگ قهرمانان به قهرماني رسيدم اما در سه فينال نيز نيز شکست خوردم. اينتر بايد به خودش افتخار کند، زيرا ما بعد از 10 سال به فينال يک رقابت اروپايي رسيده ايم و فردا بايد بهترين عملکرد خودمان را نشان دهيم.
ما مي خواهيم براي باشگاه و هواداران شادي به ارمغان آوريم. ما براي سويا و تاريخچه آنها در اين رقابت ها احترام زيادي قائل هستيم، اما اگر اينجا هستيم پس شانس خود را براي کسب پيروزي داريم."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد