ورزش 3/ همين چندي قبل بود که سرخيو راموس موفق شد بعد از دو دهه رکورد رونالد کومان را از آن خود کند.
رونالد کومان در دوران ورزشي اش يکي از بهترين بازيکنان تاريخ بارسلونا بود و علاوه بر ارائه نمايش هاي درخشان در خط دفاعي از گلزن ترين مدافعان تاريخ فوتبال نيز محسوب مي شود. سرمربي جديد بارسلونا سالها گلزن ترين مدافع تاريخ لاليگا بود که چندي قبل سرخيو راموس اين رکورد را شکست.
رونالد کومان در تاريخ لاليگا مجموعا 67 بار براي بارسلونا موفق به گلزني شده بود که سرخيو راموس در ديدار برگشت مقابل سوسيداد اين رکورد را شکست. کاپيتان متعصب رئال مادريد که در سالهاي اخير تبديل به بازيکن گلزني شده، تا به حال در مجموع 72 بار در لاليگا دروازه رقبا را باز کرده و از اين حيث بالاتر از کومان در صدر جدول قرار دارد. از اين تعداد گل 70 تاي آن براي رئال مادريد و دو گل براي سويا به ثمر رسيده است.
راموس تا به حال مجموعا 72 گل در لاليگا، هفت گل در کوپا دل ري، 13 گل در ليگ قهرمانان اروپا، سه گل در جام باشگاه هاي جهان، دو گل در سوپر جام اسپانيا و و دو گل در سوپر جام اروپا وارد دروازه رقبا کرده و از مرز 100 گل نيز براي رئال مادريد گذشته است. حالا از ابتداي فصل بعد اصلي ترين رقيب بارسلونا و کومان براي قهرماني کاپيتاني به نام راموس در اختيار دارد که مدتي قبل رکورد ماندگار او را از آن خود کرد

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد