تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در دو بازی خانگی داوران ۶ امتیاز سالم را از جیب ما برداشتند و مگر بدشانس‌تر از ذوب‌آهن وجود دارد؟
لوکا بوناچیچ پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال و قرار گرفتن ذوب‌آهن در رده دوازدهم جدول لیگ نوزدهم اظهار داشت: شاید برد حق تیم گل‌گهر که بیشتر تلاش کرد و انگیزه بیشتری داشت بود.
وی افزود: از بازی بازیکنانم راضی نیستم. گل‌گهر بهتر از ما بازی کرد و پیروز شد.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه تیمش شانس آورد که در لیگ برتر باقی ماند، گفت: اگر از شانس صحبت می‌کنید، باید بگویم که به عنوان تیم میزبان داوران سر ما را در 2 بازی خانگی بریدند و مگر بدشانس‌تر از ذوب‌آهن وجود دارد؟ داوران 6 امتیاز سالم را از جیب ما برداشتند.
بوناچیچ ادامه داد: البته با هر زحمتی که بود توانستیم 30 امتیاز بگیریم و در جایگاه فعلی قرار گرفتیم.
وی درباره داوری دیدار با گل‌گهر سیرجان بیان کرد: معمولاً درباره داوری صحبت و عملکرد داوران را تفسیر نمی‌کنم و الان هم دیگر مهم نیست. آن موقع که سر ما را می‌بریدند از این سوالات کمتر می‌پرسیدید و فقط امشب درباره داوری می‌پرسید.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره برنامه خود برای فصل آینده تصریح کرد: هیچ برنامه‌ای ندارم. فعلاً فصل را تمام کرده‌ام و باید عملکرد تیم را آنالیز کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. هنوز هیچ چیز نمی‌دانم.
بوناچیچ درباره روز جهانی پزشک گفت: پزشکان قهرمان میدان مبارزه با کرونا هستند. پزشکان با مبارزه در جبهه سلامت توانستند شرایط را به خوبی مدیریت کنند و برد واقعی را پزشکان به دست آوردند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید