تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در دو بازي خانگي داوران ۶ امتياز سالم را از جيب ما برداشتند و مگر بدشانس‌تر از ذوب‌آهن وجود دارد؟
لوکا بوناچيچ پس از شکست 3 بر 2 تيمش برابر گل‌گهر سيرجان در هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال و قرار گرفتن ذوب‌آهن در رده دوازدهم جدول ليگ نوزدهم اظهار داشت: شايد برد حق تيم گل‌گهر که بيشتر تلاش کرد و انگيزه بيشتري داشت بود.
وي افزود: از بازي بازيکنانم راضي نيستم. گل‌گهر بهتر از ما بازي کرد و پيروز شد.
سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن درباره اينکه تيمش شانس آورد که در ليگ برتر باقي ماند، گفت: اگر از شانس صحبت مي‌کنيد، بايد بگويم که به عنوان تيم ميزبان داوران سر ما را در 2 بازي خانگي بريدند و مگر بدشانس‌تر از ذوب‌آهن وجود دارد؟ داوران 6 امتياز سالم را از جيب ما برداشتند.
بوناچيچ ادامه داد: البته با هر زحمتي که بود توانستيم 30 امتياز بگيريم و در جايگاه فعلي قرار گرفتيم.
وي درباره داوري ديدار با گل‌گهر سيرجان بيان کرد: معمولاً درباره داوري صحبت و عملکرد داوران را تفسير نمي‌کنم و الان هم ديگر مهم نيست. آن موقع که سر ما را مي‌بريدند از اين سوالات کمتر مي‌پرسيديد و فقط امشب درباره داوري مي‌پرسيد.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن درباره برنامه خود براي فصل آينده تصريح کرد: هيچ برنامه‌اي ندارم. فعلاً فصل را تمام کرده‌ام و بايد عملکرد تيم را آناليز کنيم و ببينيم در آينده چه اتفاقي خواهد افتاد. هنوز هيچ چيز نمي‌دانم.
بوناچيچ درباره روز جهاني پزشک گفت: پزشکان قهرمان ميدان مبارزه با کرونا هستند. پزشکان با مبارزه در جبهه سلامت توانستند شرايط را به خوبي مديريت کنند و برد واقعي را پزشکان به دست آوردند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد