تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما چند بازيکن داشتيم که نمي‌گويم خيانت کردند، اما تمام تلاش خود را نکردند.
بهنام سراج سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبري پس از ديدار تيمش مقابل ماشين‌‌سازي اظهار داشت: به مردم آذربايجان و بچه‌هاي ماشين‌سازي تبريک ويژه‌اي مي‌گويم. ‌آنها خيلي براي حفظ سهميه ليگ برتري خود تلاش کردند و مبارک‌شان باشد. حريف از ما خيلي بهتر بازي کرد و اين نتيجه حق آنها بود. بازيکنان براي پيروزي بايد همه چيز خود را بگذارند.
وي با بيان اينکه پيش از مسابقه به شاگردانش گفته بود که در اين بازي جوانمردانه بازي کنند، تصريح کرد: به بازيکنانم گفتم هر اتفاقي در زمين بيفتد، آنها نتيجه را رقم مي‌زنند. چون هفته گذشته جايگاه ما در جدول تثبيت شد، امروز انگيزه لازم را براي فوتبال بازي کردن نداشتيم و کار کردن با تيم بي‌انگيزه، خصوصاً در هفته‌هاي آخر سخت است که ما اين سختي را به جان خريديم.
سرمربي صنعت نفت با بيان اينکه در هفته گذشته بيشتر به دنبال مسائل روحي رواني بوده تا فني، خاطرنشان کرد: ما چند بازيکن را به زور به اين سفر آورديم و آنها به بهانه‌هاي مختلف مي‌خواستند از اين بازي فرار کنند. من قطعاً گزارش اين موضوع را به باشگاه مي‌دهم. مردم آبادان بدانند تا زماني که اينجا هستم و اگر تنها تا چند ساعت ديگر باشم، اجازه نمي‌دهم کسي پول مُفت آبادان را در شهر  خودش خرج کند و وقتي در اين تيم بازي مي‌کند، بايد تعصب تيم و شهرش را تا روز آخر داشته باشد.
سراج در ادامه افزود: درست است که 40 درصد  از پول بازيکنان پرداخت نشده، اما اين مسائل انضباطي را به باشگاه ارائه مي‌کنم و اجازه نمي‌دهم کسي از باشگاه صنعت نفت و فوتبال، پول مُفتي به جيبش برود. ما چند بازيکن داشتيم که نمي‌گويم خيانت کردند، اما تمام تلاش خود را نکردند. شايد اگر آنها بيشتر تلاش مي‌کردند، مي‌توانستيم جايگاه بهتري در جدول به دست بياوريم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد