تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان گفت: در طول دوران کاري خود، سرمربي‌گري گل‌گهر يکي از سخت‌ترين کارهايي بود که بر عهده گرفته بودم.
مجيد جلالي پس از پيروزي 3 بر 2 تيمش برابر ذوب‌آهن در هفته سي‌ام و پاياني ليگ برتر فوتبال اظهار داشت: واقعاً خوشحالم چون در طول دوران کاري خود، سرمربيگري گل‌گهر يکي از سخت‌ترين کارهايي بود که بر عهده گرفته بودم و خرسندم که توانستم از پس آن بربياييم.
وي افزود: سرمربيگري گل‌گهر چالش بسيار پرفشاري بود و مي‌توانستم خودم را با آن محک بزنم و پس از مدتي، ديدم که گويا وضعيتم بد نيست.
سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان ادامه داد: از تمام مسئولان استان، شهر و مديريت باشگاه گل‌گهر، اعضاي کادر فني، کادر سرپرستي و مخصوصاً بازيکنان که  با کمال صداقت و همدلي شرايط را کاملاً درک کردند تشکر مي‌کنم. واقعاً خوشحالم که گل‌گهر در جايگاه دهم قرار گرفت و شايد اين رتبه مي‌توانست بهتر هم باشد.
جلالي در پاسخ به اينکه حتماً خوشحال است که استعفايش پذيرفته نشد، گفت: در آن مقطع بايد اين کار را انجام مي‌دادم و اين ناشي از درايت مديريت باشگاه بود که با استعفاي من موافقت نکردند که به نوبه از آنها ممنونم که توانستند در آن مقطع تصميم درستي بگيرند.
وي درباره روز جهاني پزشک بيان کرد: از پزشک تيم گل‌گهر و از تمام پزشکان، پرستاران و کادر درماني سراسر کشور که در چند ماه اخير خيلي تلاش کردند و اذيت شدند تشکر مي‌کنم.
سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان درباره کيفيت ليگ امسال تصريح کرد: اين فصل بسيار فرسايشي، پرفشار و يکي از سخت‌ترين فصل‌ها بود. سقف ليگ بايد 10 ماه باشد و زماني که يک ليگ حدود 14 ماه و نيم طول مي‌کشد بسيار فرسايشي و سخت است. ليگ مصدومان زيادي داشت و رفت و آمدهاي بسيار در نيمکت و ترکيب تيم‌ها شرايط را بسيار سخت کرده بود و خوشحالم که توانستيم از اين کار مشکل سربلند بيرون بياييم چون گل‌گهر روزهاي سختي را سپري کرد.
جلالي اضافه کرد: در تمام طول مسابقه امشب بر بازي مسلط بوديم و خوشحالم که بازيکنانم به اين قابليت رسيده‌اند که هم فوتبال زيبا ارائه دادند و هم در نتيجه‌گيري موفق بودند.
وي درباره داوري اين ديدار گفت: داوري خيلي خوب بود و از تيم داوري تشکر مي‌کنم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد