تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال نساجي مازندران گفت: ديدار با شهرخودرو بازي سنگيني براي ما بود و بچه‌هاي ما در دوندگي و تلاش کم نياوردند و جنگيدند و خدا را شکر يک امتياز را کسب کرديم.
محمود فکري در نشست خبري پس از ديدار تيمش مقابل شهر خودرو در مشهد اظهار داشت: با توجه به اينکه آخرين بازي ما بود، جا دارد بيشتر صحبت‌هايم مربوط به تشکرهايم شود. ابتدا از سازمان ليگ تشکر مي‌کنم، چرا که به واسطه وجود کرونا يک فصل جديد را تجربه کردند و سعي کردند که ليگ مرتب و منظمي داشته باشيم. خدا را شکر مشکل خاصي نبود و با اين تجربه جديد کار خود را خيلي خوب انجام دادند. جا دارد از جانب خودم و تيم نساجي از سازمان ليگ تشکر کنم. از تيم‌هاي داوري نيز که در اين 10 بازي حضور داشتم، تشکر مي‌کنم. شايد برخي اوقات اشتباهاتي بوده، اما در مجموع داوري‌هاي خوبي را ديدم.
وي تاکيد کرد: در بحث داوري در دنيا VAR وجود دارد و مي‌بينيم که بهترين تيم‌هاي دنيا هم اشتباه مي‌کنند، ولي در ايران که VAR وجود ندارد، داوران ما خوب سوت مي‌زنند و کم اشتباه هستند.
فکري ادامه داد: از رسانه‌ها هم تشکر مي‌کنم و خسته نباشيد مي‌گويم. از حداديان مالک باشگاه هم تشکر مي‌کنم که در اين 10 ديداري که بودم، حمايت خوبي داشت. از اميري مديرعامل نيز بايد قدرداني کنم. کادر فني نيز با تمام وجود در خدمت تيم بود. همچنين بازيکنانم نيز با تمام توان بازي کردند. گاهي اوقات برابر تيم‌هايي بازي مي‌کرديم که به اندازه يک تيم کامل روي نيمکت داشتند و تعويض‌هايي که انجام مي‌دادند، يکي بهتر از ديگري بود.
سرمربي نساجي گفت: ما امروز تيمي را داشتيم که 10 بازيکن اصلي‌مان حضور نداشتند و نفراتي را به بازي گرفتيم که در هيچ ليگي بازي نکرده بودند. نتيجه گرفتن با اين جوانان کار بسيار مهم است.
فکري با تشکر از کادر تدارکات و پزشکي و سرپرستي و هواداران تيم نساجي عنوان کرد: ما توانستيم نتايج خوبي بگيريم. هواداران نيز انرژي خوبي به ما مي‌دادند و اميدوارم فصل آينده شاهد حضور آنها در استاديوم باشيم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا به فصل آينده فکر کرده است؟ گفت: بايد نشستي با مديريت باشگاه داشته باشم و برنامه من و باشگاه را ببينيم که چه هست . انشالله اگر مشکل خاصي نباشد، در خدمت نساجي خواهم بود.
سرمربي نساجي درباره نداشتن انگيزه در بازي امروز عنوان کرد: ما در 10 بازي قبلي مقابل تيم‌هايي قرار گرفتيم که يا مدعي قهرمان و کسب سهميه بودند. همين امروز هم شاهد بوديد که تعويض‌هاي شهر خودرو يکي از ديگري بهتر بود، اما تعويض‌هاي ما مربوط به کساني بود که حتي در يک ليگ هم بازي نکرده بودند. ما در درجه اول نگاه‌مان به اين بود که گل نخوريم و يک امتياز را بگيريم و سپس نيم نگاهي به ضدحملات داشتيم. البته فرصت آنچناني براي گلزني نداشتيم، اما بچه‌هايمان پرتلاش بودند و دروازه را بسته نگه داشتند.
فکري درباره تيم شهر خودرو تصريح کرد: در نشست خبري قبل از بازي گفتيم که شهر خودرو تيم بسيار خوبي است و از بازيکنان توانمندي بهره مي‌برد. تا ديروز فکر مي‌کردم که اين تيم شانس کسب سهميه ندارد، اما متوجه شدم که شانس دارد. اين تيم فشار زيادي روي دروازه ما آورد. بختياري‌زاده از مربيان جوان است که ايده‌هاي جديد دارد و بايد از مديراني که اين فرصت را به مربيان جوان مي‌دهند، تشکر کرد. اميدوارم مربيان جوان از اين فرصت‌ها استفاده کنند و ما يک شاهد حضور يک نسل جديد از مربيان در کادر فني تيم‌ها باشيم. اگر شهر خودرو امروز با اختلاف مقابل ما پيروز مي‌شد، شايد به آسيا مي‌رسيد. به هر حال بازي سنگيني براي ما بود و بچه‌هاي ما در دوندگي و تلاش کم نياوردند و جنگيدند و خدا را شکر يک امتياز را کسب کرديم. در روزي که 10 بازيکن اصلي را نداشتيم، توانستيم بدون شکست بمانيم. کسب 18 امتياز در اين 10 بازي جاي تشکر از مجموعه تيم را دارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد