تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: دیدار با شهرخودرو بازی سنگینی برای ما بود و بچه‌های ما در دوندگی و تلاش کم نیاوردند و جنگیدند و خدا را شکر یک امتیاز را کسب کردیم.
محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو در مشهد اظهار داشت: با توجه به اینکه آخرین بازی ما بود، جا دارد بیشتر صحبت‌هایم مربوط به تشکرهایم شود. ابتدا از سازمان لیگ تشکر می‌کنم، چرا که به واسطه وجود کرونا یک فصل جدید را تجربه کردند و سعی کردند که لیگ مرتب و منظمی داشته باشیم. خدا را شکر مشکل خاصی نبود و با این تجربه جدید کار خود را خیلی خوب انجام دادند. جا دارد از جانب خودم و تیم نساجی از سازمان لیگ تشکر کنم. از تیم‌های داوری نیز که در این 10 بازی حضور داشتم، تشکر می‌کنم. شاید برخی اوقات اشتباهاتی بوده، اما در مجموع داوری‌های خوبی را دیدم.
وی تاکید کرد: در بحث داوری در دنیا VAR وجود دارد و می‌بینیم که بهترین تیم‌های دنیا هم اشتباه می‌کنند، ولی در ایران که VAR وجود ندارد، داوران ما خوب سوت می‌زنند و کم اشتباه هستند.
فکری ادامه داد: از رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم. از حدادیان مالک باشگاه هم تشکر می‌کنم که در این 10 دیداری که بودم، حمایت خوبی داشت. از امیری مدیرعامل نیز باید قدردانی کنم. کادر فنی نیز با تمام وجود در خدمت تیم بود. همچنین بازیکنانم نیز با تمام توان بازی کردند. گاهی اوقات برابر تیم‌هایی بازی می‌کردیم که به اندازه یک تیم کامل روی نیمکت داشتند و تعویض‌هایی که انجام می‌دادند، یکی بهتر از دیگری بود.
سرمربی نساجی گفت: ما امروز تیمی را داشتیم که 10 بازیکن اصلی‌مان حضور نداشتند و نفراتی را به بازی گرفتیم که در هیچ لیگی بازی نکرده بودند. نتیجه گرفتن با این جوانان کار بسیار مهم است.
فکری با تشکر از کادر تدارکات و پزشکی و سرپرستی و هواداران تیم نساجی عنوان کرد: ما توانستیم نتایج خوبی بگیریم. هواداران نیز انرژی خوبی به ما می‌دادند و امیدوارم فصل آینده شاهد حضور آنها در استادیوم باشیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا به فصل آینده فکر کرده است؟ گفت: باید نشستی با مدیریت باشگاه داشته باشم و برنامه من و باشگاه را ببینیم که چه هست . انشالله اگر مشکل خاصی نباشد، در خدمت نساجی خواهم بود.
سرمربی نساجی درباره نداشتن انگیزه در بازی امروز عنوان کرد: ما در 10 بازی قبلی مقابل تیم‌هایی قرار گرفتیم که یا مدعی قهرمان و کسب سهمیه بودند. همین امروز هم شاهد بودید که تعویض‌های شهر خودرو یکی از دیگری بهتر بود، اما تعویض‌های ما مربوط به کسانی بود که حتی در یک لیگ هم بازی نکرده بودند. ما در درجه اول نگاه‌مان به این بود که گل نخوریم و یک امتیاز را بگیریم و سپس نیم نگاهی به ضدحملات داشتیم. البته فرصت آنچنانی برای گلزنی نداشتیم، اما بچه‌هایمان پرتلاش بودند و دروازه را بسته نگه داشتند.
فکری درباره تیم شهر خودرو تصریح کرد: در نشست خبری قبل از بازی گفتیم که شهر خودرو تیم بسیار خوبی است و از بازیکنان توانمندی بهره می‌برد. تا دیروز فکر می‌کردم که این تیم شانس کسب سهمیه ندارد، اما متوجه شدم که شانس دارد. این تیم فشار زیادی روی دروازه ما آورد. بختیاری‌زاده از مربیان جوان است که ایده‌های جدید دارد و باید از مدیرانی که این فرصت را به مربیان جوان می‌دهند، تشکر کرد. امیدوارم مربیان جوان از این فرصت‌ها استفاده کنند و ما یک شاهد حضور یک نسل جدید از مربیان در کادر فنی تیم‌ها باشیم. اگر شهر خودرو امروز با اختلاف مقابل ما پیروز می‌شد، شاید به آسیا می‌رسید. به هر حال بازی سنگینی برای ما بود و بچه‌های ما در دوندگی و تلاش کم نیاوردند و جنگیدند و خدا را شکر یک امتیاز را کسب کردیم. در روزی که 10 بازیکن اصلی را نداشتیم، توانستیم بدون شکست بمانیم. کسب 18 امتیاز در این 10 بازی جای تشکر از مجموعه تیم را دارد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید