تسنیم/ مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهردای بوشهر مشکل تیمش را ضعف قوای بدنی در نیمه دوم دانست.
مهدی پاشازاده پس از شکست 4 بر یک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل استقلال در هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: خواستیم که بازی خوبی انجام دهیم و در نیمه اول با شخصیت بازی کردیم و با پیروزی به رختکن رفتیم، ولی این مشکلی است که از نیم‌فصل گریبانگیر شاهین است و تیم در نیمه دوم از لحاظ بدنی کم می‌آورد.
«استقلال تیم بزرگی است و نمی‌توان آن را با پارس جنوبی یا سایپا مقایسه کرد.»، وی با بیان این جمله افزود: استقلال بازیکنان خوبی دارد که توانستند در نیمه دوم کار را دست بگیرند و با تعویض‌های سرمربی این تیم نتیجه را عوض کردند. روی اشتباهات فردی دو گل در نیمه دوم دریافت کردیم. وقتی تیم دو گل دریافت می‌کند دیگر دستورات تاکتیکی از یاد بازیکنان می‌رود. در ضدحملات با بودن قائدی و دیاباته استقلال خیلی خطرناک است. توان ما همین بود و همین که توانستیم یک نیمه مقابل استقلال فوتبال مالکانه‌ای را به نمایش بگذاریم راضی‌کننده است. اگر از لحاظ بدنی شریط بهتری داشتیم می‌توانستیم در دو نیمه این‌طور بازی کنیم. بازیکنان جوان که جایگزین شده بودند هم هیجان‌زده بودند و نتوانستند به خوبی بازی کنند.
وی درباره اینکه برای هدایت تیم شاهین در لیگ یک با او صحبتی شده است یا خیر، اشاره کرد: بازی آخر لیگ تازه برگزار شده و هنوز صحبتی با من نشده است، ولی هر کمکی که بتوانم انجام می‌دهیم و در خدمت هستم. ان‌شاءالله زیرساخت‌ها درست شود تا یک باشگاه حرفه‌ای داشته باشیم. این مسئله را باشگاه باید اعلام کند و من نمی‌توانم حرفی بزنم. من اگر علاقه‌مند به کار در شاهین نبودم در این شرایط به این تیم نمی‌آمدم. هیچ‌کس این کار را نمی‌کرد، ولی من آمدم و تا آخر هم هستم.
پاشازاده درباره ناکامی دو تیم استان بوشهر در لیگ برتر خاطر نشان کرد: وقتی توان مالی وجود ندارد نمی‌توانید مبارزه کنید. این باشگاه اگر پول داشت تا بازیکنی مثل فرشید اسماعیلی را به خدمت بگیرد و در نیمه دوم به بازی بیاورد خیلی موضوع فرق می‌کرد. همه چیز به توان مالی و خصوصی‌سازی بر می‌گردد. اگر این اتفاق رخ ندهد همه تیم‌هایی که نیمه دولتی هستند، به مشکل می‌خوردند. مهم‌ترین مسئله در فوتبال ما حق پخش است که داده نمی‌شود. این مسائل فوتبال را اذیت می‌کند و از آن طرف مالیات هم می‌گیرند، ولی حق پخش را نمی‌دهند. امیدوارم اتفاقات خوبی رخ بدهد تا دو تیم استان بوشهر سال بعد با قدرت به لیگ برتر برگردند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید