تسنيم/ سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت، بهتر است ديدار شاگردان يحيي گل‌محمدي مقابل تيم فوتبال استقلال در مرحله نيمه نهايي جام حذفي به زمان ديگري موکول شود.
مهدي رسول‌پناه پس از برتري 3 بر صفر تيم فوتبال پرسپوليس مقابل سايپا اظهار داشت: پرسپوليس ليگ برتر را با پيروزي 3 بر تمام کرد و اين پيروزي را به بازيکنان و هواداران تبريک مي‌گويم. بيشتر فکر ما به بازي نيمه نهايي جام حذفي مقابل استقلال معطوف شده است. البته استقلالي‌ها نامه‌اي به سازمان ليگ ارسال و از اين سازمان درخواست کردند اين مسابقه تا بعد از ديدارهاي ليگ قهرمانان آسيا به تعويق بيفتد.
وي در ادامه افزود: نظر ما هم اين است که بهتر است اين ديدار بعد از ليگ قهرمانان آسيا برگزار شود، چون ما فصل نقل‌وانتقالات را در پيش داريم و آماده‌سازي تيم براي ما مهم است. تمام فکر و ذکر ما و سرمربي پرسپوليس معطوف به ليگ قهرمانان آسياست. با اين حال اگر بازي با استقلال در موعد مقرر برگزار شود، آماده مسابقه هستيم. نمايش پرسپوليس برابر سايپا خيلي خوب بود و بازي سراسر هجومي ارائه کرد. اميدوارم تيم در مرحله نيمه نهايي جام حذفي نيز همين‌گونه باشد و دل هواداران را شاد کند.
سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد نگراني هواداران بابت آينده شاگردان يحيي گل‌محمدي تصريح کرد: تمام دغدغه‌هاي هواداران را مي‌دانيم و ما هم همين دغدغه‌ها را داريم. اگر دوستان و هواداران اجازه دهند، آن را برطرف مي‌کنيم و اسکلت تيم را نگه خواهيم داشت. همه بازيکنان براي ما ارزشمند هستند و تلاش ما بر حفظ اسکلت تيم است. اين بازيکنان را حفظ مي‌کنيم و اگر سرمربي بازيکن ديگري را هم مدنظر داشته باشد، او را براي تقويت تيم در ليگ قهرمانان آسيا جذب خواهيم کرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد