تسنیم/ علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از سوی تیم فولاد پیامی را برای تشکر از اعضای این تیم صادر کرد.
تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان لیگ نوزدهم موفق شد در جایگاه سوم جدول قرار بگیرد و یکی از سهمیه‌های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را برای خود کند. علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به دنبال این موفقیت پیامی تبریکی را منتشر کرد.  پیام مدیرعامل فولاد خوزستان در پی کسب سهمیه آسیایی تیم فولاد به شرح زیر است:
«به نام خداوند بخشنده و مهربان
شما فولاد مردان در میدان ورزش ثابت کردید، عزم و اراده به همراه تلاش و از خودگذشتگی، نتیجه‌ای جز موفقیت ندارد. در این راه به همگان نشان دادید، پهلوانی بر قهرمانی ارجحیت دارد.
در روزهایی که شما عزیزان در مسابقات مختلف، جانانه مقابل حریفان ظاهر می‌شدید، کارکنان فولاد خوزستان شبانه‌روز در حال تلاش برای درخشش نگین صنعت جنوب کشور بودند.
درود بی‌کران بر شما که با توکل به خداوند، توسل به ائمه و با تاسی از خون شهدا، دل مردم خوزستان را شاد کردید. این دستاورد همچون نگینی درخشان در سپهر صنعت فولاد کشور می‌درخشد.
برای به دست آمدن این موفقیت دعای خیر کارکنان مجموعه فولاد خوزستان همیشه بدرقه راهتان بود؛ امروز احساس افتخار کنید و به توانایی خود برای حضور موفق در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اطمینان داشته باشید.
اینجانب به دست آمدن جایگاه سوم در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به شما عزیزان صمیمانه تبریک عرض کرده و از تلاش یک پارچه بازیکنان، سرمربی، کادرفنی، مدیرعامل، کارکنان باشگاه و هواداران خونگرم خوزستانی تشکر ویژه دارم.
و من الله التوفیق
علی محمدی
مدیرعامل فولاد خوزستان».

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید