ورزش 3/ هافبک مياني پرسپوليس که در جريان ديدار با سايپا در برخورد با بازيکن حريف دچار آسيب ديدگي شد، در لحظه خروج از ورزشگاه آزادي لنگان لنگان اقدام به ترک اين ورزشگاه کرد.
احمد نوراللهي که در غياب کمال کاميابي نيا در کنار سعيد حسين پور جوان برابر سايپا قرار گرفته بود، توانست همانند ديدارهاي قبلي نمايش خوبي از خود به جا بگذارد و يکي از نفرات پرسپوليس تاثيرگذار در جمع شاگردان يحيي گل محمدي محسوب مي‌شد؛ اين هافبک شوت‌زن و تکنيکي در اواسط نيمه دوم پشت محوطه سايپا صاحب موقعيت شد که بازيکنان حريف با توجه به شناخت از شرايط وي و احتمال خطر روي دروازه اکبر منادي، اقدام به خطا روي نوراللهي کردند.
نوراللهي که در آن لحظه از درد به خود مي‌پيچيد، کادر پزشکي پرسپوليس را بالاي سر خود ديد و بعد از دقايقي به جريان بازي بازگشت؛ با اين حال يحيي گل محمدي نيز که قصد تعويض او را داشت، بارها در جريان دقايق باقيمانده شرايط بدني او را مورد ارزيابي و پرسش قرار داد که در نهايت نوراللهي اعلام آمادگي براي ادامه دادن بازي کرد.
با اين حال نوراللهي در زمان خروج از استاديوم آزادي و در حالي‌که با اتوبوس تيم نمي‌رفت، لنگان لنگان از ورزشگاه خارج شد؛ موضوعي که مورد توجه حاضران در ورزشگاه قرار گرفت و در ادامه نيز نگراني‌هايي را براي ديدار حساس و آتي اين تيم شکل داد. ديدار مقابل استقلال که در مرحله نيمه نهايي جام حذفي برگزار مي‌شود و از اهميت بالايي براي شاگردان يحيي گل محمدي برخوردار است.
کادر پزشکي باشگاه پرسپوليس در اينباره صحبتي را انجام نداده و همه چيز را منوط به فردا و انجام تست‌هاي مربوطه کرده تا درباره ميزان مصدوميت نوراللهي نظر بدهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد