آخرین خبر/ فولاد خوزستان در سیزدهمین دوره لیگ برتر با هدایت حسین فرکی در رقابت با پرسپولیس توانست با اختلاف یک امتیاز قهرمان لیگ برتر شود.
به گزارش فوتبالی، آن روزها خیلی ها  روند مطلوب نتیجه گیری فولاد را مدیون آکادمی بازیکن سازی فولاد و عنایت ویژه فرکی به جوانان آن دوره فولاد دانستند. از جمله بازیکنان آن دوره اسماعیل شریفات، لوسیانوپریرا،فرزاد حاتمی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی،  رشید مظاهری و مهرداد جماعتی بودند که بعد ها هر کدام از این بازیکنان به وزنه های موثری در فوتبال ایران بدل شدند.
 بعد از شش سال حالا فولاد خوزستان با هدایت جواد نکونام در رقابت تنگاتنگ با تراکتورسازی  و استقلال و سپاهان و شهرخودرو توانست با کسب 51 امتیاز و رتبه سوم جدول لیگ برتر به سهمیه غیر مستقیم دست یابد. فولادی ها در روز آخر در اهواز تراکتور پر ستاره را شکست دادند و شاید اگر اسیر بلای کرونا نمی شدند می توانستند نایب قهرمان لیگ نوزدهم شوند.
حالا که نکونام فولاد را آسیایی کرده می تواند به حمایت ویژه مدیران ارشد این باشگاه و شخص سعید اذری دلگرم باشد. فولاد در لیگ نوزدهم  با تکیه بر مدیریت آذری بازیکنان باکیفیتی همچون پاتوسی و فرشاد احمدزاده را جذب کرد تا نشان دهد در خرید بازیکنان شاخص دست کمی از غول های تهرانی و سپاهان اصفهان ندارد باید منتظر ماند و دید آیا فولادی ها با نکونام می توانند روند مطلوب این فصل را دادمه دهند و آیا قادر خواهند بود برای آسیا تیم مناسبی را جمع و جور کند؟

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید