ايلنا/ مدافع سپاهان براي سومين بار در ديدارهاي اخير متهم رديف اول اعلام پنالتي عليه تيمش شد.
سپاهان روز گذشته در حاليکه براي کسب سهميه آسيايي به برد مقابل پيکان نياز داشت و با نتيجه يک بر صفر از حريف خود پيش بود با اعلام يک ضربه پنالتي به سود حريف کارش به تساوي يک - يک رسيد و در نهايت بازي با همين نتيجه و تقسيم امتيازات به پايان رسيد تا طلايي پوشان در نهايت در جايگاه پنجم جدول قرار بگيرند و شانس کسب سهميه برايشان از دست برود.
ضربه پنالتي اعلام شده به سود پيکان روي خطايي بود که از سوي شايان مصلح گرفته شد و اين سومين باري است که در ديدارهاي اخير داور خطاي شايان را در محوطه جريمه اعلام مي‌کند و عليه اين تيم پنالتي مي‌گيرد تا اين موضوع تبديل به پايان تلخ ليگ نوزدهم براي مدافع خوش اخلاق و البته توانمند سپاهان باشد.
دو پنالتي قبلي مصلح در ديدار ليگ برتر و جام حذفي مقابل استقلال از سوي داوران اعلام شد و اين در حالي بود که تيم داوري در هر دو موقعيت اشتباه کرد و اين اشتباه از سوي کارشناسان داوري تاييد شد و به نوعي بدشانسي مصلح در آن دو صحنه رقم خورد.
بازي روز گذشته سپاهان مقابل پيکان پخش نشد و تصاويري از اين بازي در دسترس نيست و به همين خاطر مشخص نيست پنالتي سوم مصلح هم اشتباه داوري بوده يا شايان اين بار واقعاً روي مهاجم حريف خطا کرده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد