مهر/ هافبک تيم فوتبال تراکتور اردوي اين تيم را پيش از برگزاري آخرين ديدار در ليگ برتر ترک کرد.
تيم فوتبال تراکتور تبريز شب گذشته در يکي از حساسترين ديدارهاي هفته پاياني ليگ برتر فوتبال مقابل تيم فولاد خوزستان قرار گرفت و با يک گل شکست خورد. 
تراکتور در حالي بازي را واگذار کرد که در صورت برد، مي توانست سهميه حضور در ليگ قهرمانان آسيا را از آن خود کند. با وجود اين، پيش از ديدار با فولاد اتفاقاتي در اردوي تراکتور رخ داد که شايد در رقم خوردن اين باخت هم بي تاثير نبوده باشد.
رضا شکاري بازيکن جوان تيم تراکتور به دليل اختلافاتي که با ساکت الهامي سرمربي اين تيم پيدا کرده بود، اردو را ترک کرد و با تراکتوري ها حتي عازم خوزستان هم نشد.
شکاري در هفته هاي گذشته دقايق کمتري براي تراکتور بازي کرده بود. آخرين بار او از دقيقه ۸۲ بازي با شاهين در هفته بيست و هشتم به ميدان رفت و همين مسئله دلخوري و ناراحتي اش را در  پي داشت.
اين بازيکن جوان که انتظار داشته در هفته هاي گذشته در ترکيب ثابت قرار بگيرد، در ديدار با ماشين سازي هم جايي در ميان ۱۱ بازيکن اصلي تراکتور نداشت. 
شکاري بر سر همين موضوع با ساکت الهامي به اختلاف مي خورد و چالش هايي هم بين دو طرف رخ مي دهد؛ تا جايي که وقتي الهامي از شکاري مي خواهد در دقايق پاياني بازي با ماشين سازي به ميدان برود، اين بازيکن از تصميم سرمربي تيم سرپيچي مي کند و حاضر نمي شود به زمين برود.
ادامه اين اختلافات باعث شد شکاري قبل از بازي با فولاد خوزستان اردوي تراکتور را ترک کند و به تهران بازگردد. موضوعي که نشان مي دهد تراکتور علاوه بر مشکلات مديريتي، در بحث ارتباط بين مربيان و بازيکنانش هم مشکلاتي داشته و شايد بتوان ناکامي تيم را در اين عوامل جستجو کرد.
تيم فوتبال تراکتور در ليگ برتر با ۵۰ امتياز در رده چهارم قرار گرفت ولي هنوز به واسطه حضور در جام حذفي، شانس کسب سهميه آسيا دارد. تراکتور بايد در مرحله نيمه نهايي جام حذفي با نفت مسجد سليمان ديدار کند. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد