ايلنا/ هافبک پرسپوليس مي‌گويد با بسته شدن پرونده ليگ حالا اين تيم به دنبال برتري در دربي و قهرماني در جام حذفي است.
سيامک نعمتي در خصوص پيروزي پرسپوليس مقابل سايپا در هفته پاياني ليگ برتر اظهار داشت: بازي خيلي خوبي بود و فکر مي‌کنم عملکرد خوبي داشتيم و مزد برتري خودمان را هم گرفتيم تا ليگ به بهترين شکل ممکن براي ما تمام شود و به اصطلاح اختتاميه فصل براي ما خوب باشد. ما بعد از قهرماني زودهنگام چند بازي از لحاظ انگيزشي دچار افت شده بوديم که طبيعي است و اين موضوع باعث شده بود هواداران از ما دلخور شوند ولي اين بازي نشان داديم همان تيم قهرمان هستيم و فکر مي‌کنم اين برد روحيه مضاعفي به ما داد تا با انگيزه بيشتر و بهتر در دربي در جام حذفي ظاهر شويم.
وي در مورد افت نتايج پرسپولس در هفته‌هاي گذشته و اينکه مي‌گويند استقلال در حال حاضر آماده‌تر از پرسپوليس است هم گفت: نه من اين عقيده را ندارم و ما مشکلي از لحاظ آمادگي نداريم و همانطور که گفتم در بحث انگيزشي کمي دچار افت شده بوديم که بعد از قرعه کشي جام حذفي و اينکه مشخص شد دربي در پيش داريم اين انگيزه به ما برگشت و نتيجه آن را در بازي مقابل سايپا ديديد. من قول مي‌دهم ما با انگيزه 300-400 درصدي در زمين حاضر شويم و مي‌رويم دربي را ببريم.
هافبک پرسپوليس در مورد اينکه با توجه به ضعف حسيني روي شوت‌هاي پشت محوطه و اينکه او تخصص چنين شوت‌هايي را دارد و مي‌تواند در دربي گل بزند توضيح داد: من به تيم حريف و بازيکنانش احترام مي‌گذارم و هيچوقت جسارت نمي‌کنم و آنها هم توانايي‌هاي خودشان را دارند. برايم مهم نيست که گلزن دربي من باشم يا نه و مهمتر از همه واقعاً نتيجه گرفتن تيم است و من در درجه اول دوست دارم پرسپوليس برنده شود و حالا اگر در زمين بودم همه تلاشم را مي‌کنم به تيم کمک کنم و در صورتي هم که فرصت گلزني در اختيارم قرار بگيرد همه تلاشم را مي‌کنم تا آن را به ثمر برسانم.
نعمتي در مورد قدرت خط حمله استقلال که مي‌گويند بهتر از خط حمله پرسپوليس است هم عنوان کرد: شرايط هر تيمي متفاوت است و يک بازي شايد شرايطش يک جور رقم بخورد و بازي ديگر جور ديگر و نمي‌شود اينطور مقايسه کرد. استقلال هم تيم خوبي است و در اين شکي نيست ولي ما قصد داريم با برتري در دربي هم با اين پيروزي هوادارانمان را خوشحال کنيم و هم به فينال برويم و با قهرماني در جام حذفي مثل فصل گذشته دبل کنيم و سوپرکاپ را هم به دست بياوريم.
وي در رابطه با اينکه مي‌گويند تيم برنده اين بازي بهترين تيم ايران است هم گفت: خيلي‌ها مي‌خواهند قهرماني ما را زير سوال ببرند ولي جوري عمل کرديم که هيچ شک و شبهه‌اي در آن وجود ندارد. قهرماني در 4 فصل پياپي و صدرنشيني در ليگ با اين اختلاف امتياز به قدري قاطعانه است که با نتيجه يک بازي زير سوال نرود ولي با اين وجود همه تلاش ما اين است که دربي را ببريم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد