ورزش 3/ به نظر مي رسد که دستمزد بالاي خامس رودريگز يک مشکل بزرگ براي رئال مادريد در راستاي فروش اين بازيکن محسوب مي شود.
بايد جدايي خامس رودريگز از رئال مادريد را قطعي تلقي کرد چراکه به نظر مي‌رسد که هم خود اين ستاره کلمبيايي و هم لوس بلانکوس مايل به رقم خوردن چنين اتفاقي هستند.
با اين وجود رئال مادريد با يک مشکل بزرگ در راه فروش خامس‌رودريگز روبرو شده است. باشگاه اسپانيايي مبلغ درخواستي خود براي اين بازيکن را 25 ميليون يورو اعلام کرده و حتي حاضر است در اين باره با باشگاههاي خواهان خامس مذاکره کند. با اين حال ستاره کلمبيايي معتقد است که در حال حاضر هيچ باشگاهي نمي تواند حقوق درخواستي او را بپردازد.
آرسنال، لاتزيو، منچستر يونايتد و تعدادي ديگر از باشگاه ها علاقه مند به امضا با خامس هستند اما بحران اقتصادي به وجود آمده ناشي از ويروس کرونا باعث کاهش دستمزدها شده است.
در واقع برخي باشگاه‌ها در مذاکره با مدير برنامه هاي خامس يعني خورخه مندس اعلام کرده اند که در صورت کاهش 50 درصدي دستمزد اين بازيکن او را جذب خواهند کرد؛ موضوعي که هافبک حال حاضر رئال مادريد با آن مخالفت کرده است. بنابراين در حالي که مبلغ درخواستي رئال مادريد براي فروش خامس خيلي معقول به نظر مي‌رسد اما يک مشکل بزرگ يعني دستمزد بالاي اين بازيکن مي‌تواند مانع از جدايي او شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد