ورزش 3/ به نظر می رسد که دستمزد بالای خامس رودریگز یک مشکل بزرگ برای رئال مادرید در راستای فروش این بازیکن محسوب می شود.
باید جدایی خامس رودریگز از رئال مادرید را قطعی تلقی کرد چراکه به نظر می‌رسد که هم خود این ستاره کلمبیایی و هم لوس بلانکوس مایل به رقم خوردن چنین اتفاقی هستند.
با این وجود رئال مادرید با یک مشکل بزرگ در راه فروش خامس‌رودریگز روبرو شده است. باشگاه اسپانیایی مبلغ درخواستی خود برای این بازیکن را 25 میلیون یورو اعلام کرده و حتی حاضر است در این باره با باشگاههای خواهان خامس مذاکره کند. با این حال ستاره کلمبیایی معتقد است که در حال حاضر هیچ باشگاهی نمی تواند حقوق درخواستی او را بپردازد.
آرسنال، لاتزیو، منچستر یونایتد و تعدادی دیگر از باشگاه ها علاقه مند به امضا با خامس هستند اما بحران اقتصادی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا باعث کاهش دستمزدها شده است.
در واقع برخی باشگاه‌ها در مذاکره با مدیر برنامه های خامس یعنی خورخه مندس اعلام کرده اند که در صورت کاهش 50 درصدی دستمزد این بازیکن او را جذب خواهند کرد؛ موضوعی که هافبک حال حاضر رئال مادرید با آن مخالفت کرده است. بنابراین در حالی که مبلغ درخواستی رئال مادرید برای فروش خامس خیلی معقول به نظر می‌رسد اما یک مشکل بزرگ یعنی دستمزد بالای این بازیکن می‌تواند مانع از جدایی او شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید