تسنيم/ مهاجم انگليسي تيم فوتبال تاتنهام نمي‌تواند ديگر شاگردان ژوزه مورينيو را در هفته نخست اردوي پيش فصل اين تيم همراهي کند.
به نقل از نشريه سان انگليس؛ هري کين به دليل سفري که اخيراً به سواحل باربادوس داشته، در بازگشت به انگليس مجبور است براي مدتي قرنطينه خانگي باشد تا عدم ابتلاي او به کرونا ثابت شود.
کين پس از انجام آخرين بازي‌اش براي تاتنهام در فصل گذشته ليگ برتر انگليس (26 جولاي) تعطيلات تابستاني‌اش را آغاز و جزيره باربادوس در منطقه کارائيب را به عنوان مقصدش انتخاب کرد. زماني که او و خانواده‌اش به آنجا سفر کردند، باربادوس جزو کشورهاي داراي خطر بالاي ابتلا به ويروس کرونا شناخته نمي‌شد اما ناگهان آمار مبتلايان به کرونا در اين کشور سير تصاعدي پيدا کرد و اين کشور هم به فهرست کشورهاي ناامن دنيا اضافه شد. مطابق پروتکل‌هاي پزشکي دولت انگليس هم هر کسي که از اين کشورها به انگليس سفر کند بايد تا 14 روز پس از ورودش به خاک انگليس در قرنطينه بماند.
بيشتر بخوانيدمورينيو خواهان حضور بيل در تاتنهام است
کين هم مطابق دستور دولت عمل کرده و به همين دليل فعلاً تاتنهام را که از اين هفته تمرينات پيش فصلش را آغاز کرده، همراهي نمي‌کند. اين در حاليست که فصل جديد ليگ برتر انگليس از 12 سپتامبر (22 شهريور) آغاز مي‌شود. انتظار مي‌رود که کين 27 ساله از هفته ديگر تمريناتش را آغاز کند و تا الان به نظر نمي‌رسد که غيبتش تأثيري روي تمرينات آماده‌سازي مورينيو گذاشته باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد