تسنيم/ هافبک تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز گفت: برابر صنعت‌نفت استرس وحشتناکي داشتيم اما خدا را شکر که برد شيرين و مهمي را به دست آورديم.
فريد بهزادي‌کريمي در خصوص برتري يک بر صفر تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز مقابل صنعت نفت آبادان در هفته سي‌ام و پاياني ليگ برتر فوتبال گفت: ما وضعيت سختي براي اين بازي داشتيم، درست برعکس صنعت‌نفت که هيچ استرسي براي اين بازي نداشت و راحت فوتبال بازي مي‌کرد. خدا را شکر برد مهم و شيريني را به دست آورديم اما استرس وحشتناکي داشتيم که نکند دوباره اين برد را در دقايق آخر از دست بدهيم. بچه‌ها تا ثانيه آخر جنگيدند و خوشحالم که در نهايت در ليگ برتر مانديم.
وي ادامه داد: اين اواخر طوري نتيجه گرفتيم که حالا مي‌گوييم جايگاه يازدهم براي ما خوب است اما جايگاه اصلي ماشين‌سازي اينجا نيست. ما تيم خوبي داشتيم و تا پايان نيم‌فصل اول نتايج خوبي گرفتيم، اما در ادامه شرايط تغيير کرد، در ضمن تعطيلي بازي‌ها نيز به تيم ما ضرر زد. با اين حال، خدا را شکر که ليگ براي تيم ما به‌ خوبي تمام شد، هر چند که ماشين‌سازي فصل سختي را پشت‌سر گذاشت.
هافبک ماشين‌سازي در خصوص مشکلات مالي بازيکنان و صحبت‌هايي که محمدرضا زنوزي انجام داد، تصريح کرد: آقاي زنوزي بعد از بازي در زمين مسابقه براي بازيکنان صحبت کرد و قول داد که حق و حقوق بچه‌ها را بدهد و تسويه‌حساب کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد