ايسنا/ بازيکنان نفت مسجدسليمان به باشگاه اعلام کرده اند تا وقتي ما بقي مطالبات آن ها پرداخت نشود، حاضر به تمرين براي رويارويي با تراکتور در جام حذفي نيستند.
تيم فوتبال نفت مسجدسليمان شب گذشته در هفته پاياني ليگ برتر موفق شد با شکست تيم پارس جنوبي و قرار گرفتن در رده هشتم جدول رده بندي به کار خود در ليگ پايان دهد. نفت در حالي امسال به اين عنوان دست پيدا کرد که فصل گذشته تا آستانه سقوط به ليگ يک نيز پيش رفت و با خوش‌شانسي تمام در ليگ ماند.
امسال نفتي ها با مشکلات مالي بسياري مواجه بودند و همين نيز باعث شد بازيکنان اين تيم در مقطعي در پي دريافت نکردن مطالبات خود، دست به اعتصاب بزنند. هرچند با وعده چک ۲۰ درصدي، به تمرينات بازگشتند ولي با وصول نشدن اين چک در تاريخ ۲۸ مردادماه، حالا بازيکنان دوباره دست به اعتصاب زده و تهديد کرده اند در صورتي که مطالبات‌شان پرداخت نشود، در جام حذفي مقابل تراکتور حاضر به بازي نخواهند شد.
تارتار نيز شب گذشته در نشست خبري، از اين تيم خداحافظي کرد. 
اين اتفاقات در حالي رخ داده که باشگاه در تلاش است که شرايط اردوي تيم را در تهران براي آماده سازي هر چه بهتر جهت ديدار با تراکتور فراهم کند.
همچنين مسئولان باشگاه سخت در تلاش هستند که مطالبات بازيکنان را با کمک مسئولان استاني پرداخت کنند تا تيمي که در آستانه رقم زدن يک نتيجه تاريخي در جام حذفي است، به راحتي اين فرصت و رسيدن به آسيا را از دست ندهد.
باتوجه به اتفاقات رخ داده، حضور نفتي ها در جام حذفي در هاله اي از ابهام قرار دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد