ایسنا/ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید احتمال پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی زیاد است.
اکبر کارگرجم پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر گفت: بعد از گلی که استقلال خورد، تیم بیدار شد. آبی‌ها پیش از گلی که خوردند خیلی بی‌تفاوت بازی کردند. تیم شاهین هم خیلی خوب بازی کرد. من به خانواده استقلال تبریک می‌گویم و هر دو تیم در این بازی خیلی خوب بازی کردند. شوت ناگهانی بازیکن شاهین، باعث شد استقلال بازی را در دست بگیرد.
او ادامه داد:‌ با شروع نیمه دوم، تیم آغاز خوبی داشت و گل‌های خود را به ثمر رساند و توانست در این بازی پیروز میدان شود. شیخ دیاباته برای استقلال خیلی مفید است و توانست آقای گل لیگ شود که به او تبریک می‌گویم. این بازیکن چند موقعیت از دست داد ولی فرصت‌های خود را تلافی کرد و توانست دو گل به ثمر برساند و عنوان آقای گلی لیگ را به دست بیاورد.
این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در ادامه اضافه کرد. من بازی خیلی خوبی از هر دو تیم دیدم. با این بازی که از استقلال دیدم، من خیلی به تیم امیدوار شدم. به نظرم اگر استقلال همین روند را داشته باشد،‌ می‌تواند در رقابت های جام حذفی حرفی برای گفتن داشته باشد.
کارگرجم افزود: ‌استقلال یک تیم بزرگ است و باید مواظب این تیم بود و به آن کمک کرد تا نتایج لازم به دست‌ آید. به نظر من استقلال در داربی می‌تواند موفق باشد و احتمال خیلی زیادی وجود دارد که این تیم بتواند مقابل پرسپولیس پیروز شود. باید دید که در رقابت‌های پیش رو چه اتفاقی خواهد افتاد اما با توجه به شرایطی که از من استقلال می‌بینم، این تیم می‌تواند در نیمه نهایی جام حذفی عملکرد خوبی از خودش نشان بدهد و مقابل پرسپولیس پیروز میدان شود و به فینال این رقابت‌ها صعود کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید