ورزش 3/ پيشکسوت استقلال مي‌گويد اين تيم فاتح دربي پيش رو خواهد شد.
عليرضا واحدي نيکبخت درباره عملکرد استقلال در ليگ نوزدهم بيان کرد: با اين همه فشار و حجم حاشيه استقلال به نظرم در آخر فصل رتبه خوبي را بدست آورد.به غير از فرهاد، بعد رفتن استراماچوني کسي جرات تحويل گرفتن تيم را نداشت. او با شجاعت مسئوليت قبول کرد و مزد آنرا هم گرفت.
وي افزود: در تيم همه سنگ تمام گذاشتند. اگر استراماچوني مي ماند استقلال مدعي اصلي قهرماني بود اما اين اجازه را ندادند.نبايد قهرماني پرسپوليس و عملکرد اين تيم در زمين را زير سئوال برد اما بيرون زمين از اين تيم بيشتر از استقلال حمايت شد..استقلال بيرون زمين فقير بود و دلسوزي نداشت.
او در ادامه درباره حواشي استقلال نيز گفت: استقلال سالها است که حاشيه دارد. زمان ما حتي حواشي بيشتر بود اما مديريت مي‌شد.يکي از مسائل که به استقلال ضربه در اين چند سال زده ريزش زياد بازيکنان اين تيم است.در نقطه مقابل اما پرسپوليس چند سال است اسکلت خود را حفظ کرده است.در کل فصل به شيريني براي استقلال به پايان رسيد.کسب سهميه و به دست آوردن عنوان آقاي گلي و بهترين پاسور اتفاقات خوبي بود.
نيکبخت در پايان درباره دربي پيش رو نيز اظهار داشت:دربي به دليل اينکه بايد برنده داشته باشد يکي از بهترين دربي ها خواهد شد.پرسپوليس براي اثبات شايستگي قهرماني خود در ليگ به ميدان مي‌رود و استقلال هم مي‌خواهد با اين برد ثابت کند بهترين تيم حال حاضر فوتبال ايران است.فکر مي‌کنم اين استقلال فاتح دربي باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد