ورزش 3/ مدافع فولاد گل ارزشمندش مقابل تراکتور را حاصل تلاش تمام بازيکنان اين تيم دانست.
عارف آغاسي درباره برتري در آخرين مسابقه فصل اظهار کرد: خدا را شکر توانستيم مزد زحماتمان را بگيريم. خدا تلاش و زحمات ما را ديد و نتيجه کارمان را داد. خيلي خوشحال هستيم که توانستيم مردم خوزستان و هواداران فولاد را شاد کنيم. تماشاگران در اين مدت مثل تمام فصل کنار ما بودند و ديروز هم سنگ تمام گذاشتند.
او ادامه داد: فقط مي‌توانم بگويم که اين برد براي هواداران و تمام مجموعه فولاد ازجمله آقايان محمدي مديرعامل شرکت، آذري مديرعامل باشگاه، نکونام، کادر فني، بازيکنان و ... است. بازيکنان ما يک تيم و همه آنها ستاره بودند، زحمت کشيدند و غيرت گذاشتند که جا دارد از تک تک‌شان تشکر کنم.
مدافع فولاد درباره گلزني مقابل تراکتور ابراز کرد: آن گل را من نزدم و تمام بازيکنان فولاد به ثمر رساندند. فقط به اسم من اين گل را ننويسيد و به نام فولاد بزنيد و فقط قسمت بود که با ضربه من توپ به گل برود. فرقي نمي‌کرد من گل بزنم يا بازيکن ديگري؛ مثل بازي‌هاي قبل که بازيکنان متفاوتي گلزني داشتند.
آغاسي با بيان اينکه ما يک تيم و قلب هستيم و به هدفمان رسيديم، عنوان کرد: با وجود ناملايمات و سختي‌ها جنگيديم و ديديد که چه مشکلاتي مثل کرونا و ديگر مسائل داشتيم که بهتر است الان راجع به آنها صحبت نکنيم و فقط شاد باشيم. اين مدت که مداوم در هتل و به دور از خانواده بوديم، سختي زيادي کشيديم. تعدادي از بازيکنان ما متاهل بودند ولي قوانين و حرفه‌اي بودن را مشق کردند و نشان دادند که موفقيت تيم براي‌شان اهميت دارد.
او تصريح کرد: همه تيم زحمت کشيدند و فکر مي‌کنم کمترين حق ما آسيايي شدن بود که خوشبختانه آن را به دست آورديم و اميدوار هستم بتوانيم نماينده خوبي براي ايران باشيم و در ليگ قهرمانان آسيا بدرخشيم؛ قطعا فولاد حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد.

مدافع فولاد با بيان اينکه تيم ما جوان است و همه ستاره هستند، گفت: فکر مي‌کنم مهم‌ترين عامل موفقيت تيم ما همين يک‌دلي بود که آقاي نکونام و کادر فني به ما ياد دادند. خدا را شکر در ديدارهاي اخير عملکرد خوبي داشتيم و براي ثانيه به ثانيه کارمان برنامه داشتيم و به عشق مردم، هواداران و فولاد خوزستان جنگيديم و نفس کشيديم و اميدوار هستم در ادامه راه نيز موفق باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد