فارس/ مربی تیم ملی فوتبال ایران درباره انتخاب پورتو از سوی مهاجم ملی پوش کشورمان، گفت: پورتو می تواند سکوی پرتاب طارمی باشد. 
به نقل از سایت «mercado-azul» پرتغال، تونی اوسینک مربی جدید تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد انتقال مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش ایرانی ریوآوه به پورتو قطعی است.
مربی اسلوونیایی تیم ملی ایران در این زمینه، گفت: طارمی بهترین انتخاب را کرد. او پورتو را انتخاب کرد تا در لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد و به نوعی در تمام مسابقات معتبر اروپایی حضور داشته باشد. من به نوبه خودم اطلاع دارم که به تیم خوبی می رود. او در پورتو برای کسب دست آوردهای بزرگ تر خواهد جنگید و این باعث می شود تا انگیزه اش دوچندان شود.
وی افزود: شما همیشه می توانید با حضور در تیم بزرگی مثل پورتو به جاهای بهتری بروید و به نوعی این تیم سکوی پرتاب خوبی است. واقعا طارمی بهترین انتخاب را کرده است.
دستیار اسکوچیچ ادامه داد: از ریوآوه تا پورتو تفاوت زیادی وجود دارد. حضور در این دو تیم کاملا متفاوت است. به همین خاطر به طارمی گفتم فقط به تمرینات و کارش تمرکز کند. البته او به خوبی می داند تا در فضای جدید چگونه رفتار کند.
مربی تیم ملی ایران درباره توانایی های مهاجم ایرانی، گفت: او می تواند در ترکیب پورتو پیشرفت کند و به بازیکن کامل تری از همه جهات شود. مهمترین چیز از لحاظ ذهنی است. پورتو جایی است که شما باید همیشه برنده باشید و در صورت باخت همه چیز بهم می خورد. او خود را برای این فضا آماده کرده است. این ذهنیت به او کمک می کند تا پیشرفت کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید