ورزش 3/ واگنر ريبيرو که در پيوستن نيمار به بارسلونا در سال 2013 نقش مهمي ايفا کرد، معتقد است الان ديگر هيچ شانسي براي بازگشت نيمار به بارسلونا وجود ندارد.
نيمار سال 2017 بود که بارسا را به مقصد پي اس جي ترک کرد و انتقال او با انتقادات فراواني همراه شد. در دو سال ابتدايي مصدوميت ها مانع درخشش نيمار شدند تا جايي که او پشيمان از پيوستن به پي اس جي تلاش زيادي براي بازگشت به لاليگا و پوشيدن دوباره پيراهن بارسا  يا حتي پيوستن به رئال کرد اما در نهايت سران باشگاه پاريسي مانع جدايي او شدند.
نيمار امسال اعاده حيثيت کرد و اکنون با پي اس جي در فينال ليگ قهرمانان حضور دارد و مي تواند دومين سه گانه فوتبالي اش را به دست بياورد. در بارسلونا اما بر اين عقيده اند که نيمار تنها بازيکني است که مي تواند بحران اخير اين تيم را پايان بدهد و مشتاق بازگشت او هستند.
واگنر ريبيرو ايجنت سابق نيمار اما احتمال بازگشت فوق ستاره برزيلي را بسيار اندک مي داند. او در اين رابطه گفت:« چرا نيمار الان بايد پي اس جي را ترک کند؟ مقطعي بود که او به خاطر مصدوميت ها احساس نااميدي مي کرد و دوست داشت به بارسا يا رئال ملحق شود اما الان اينطور نيست. مي توانيم ببينيم که نيمار الان چقدر در پي اس جي خوشحال است.»
ريبيرو ادامه داد:« او در پاريس شهر روياها زندگي مي کند. عمارتي شيک و فوق العاده در اختيار او گذاشته شده و خانواده اش نيز با او زندگي مي کنند. براي يکي از بهترين باشگاه هاي دنيا بازي مي کند و هر چيزي که رويايش را دارد، براي او فراهم است. در چنين شرايطي او دليلي براي ترک پي اس جي ندارد و معتقدم حداقل دو سال ديگر هم در پاريس خواهد ماند. الان احتمال اينکه مسي به پي اس جي منتقل شود، خيلي بيشتر از احتمال بازگشت نيمار به بارسلوناست.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد