ورزش 3/ آقاي خاص معتقد است پي اس جي تا همين حالا مي بايست حداقل يک بار قهرمان چمپيونزليگ مي شد.
 پاري سن ژرمن براي اولين بار در تاريخ 50 ساله خود و با پيروزي 3-0 برابر لايپزيش در نيمه نهايي به فينال رقابت‌هاي ليگ قهرمانان رسيد. مارکينيوس، آنخل دي ماريا و خوان برنات گل‌هاي اين تيم را به ثمر رساندند تا پيروزي خاطره انگيزي را براي مردان توماس توخل رقم زده باشند.
اين تيم بايد در فينال اين رقابت‌ها روز يکشنبه به مصاف بايرن مونيخ برود.
ژوزه مورينيو سرمربي پرتغالي تاتنهام در پاسخ به اين سوال که در صورت عدم قهرماني پي اس جي در اروپا، اين فصل براي آنها ناکامي به حساب مي‌آيد، به "DAZN" گفت:« فکر مي‌کنم اين که آنها دو فصل اخير قهرمان اروپا نشده‌اند، يک ناکامي براي شان محسوب مي شود چون پنج يا شش سال سرمايه گذاري ديوانه وار داشته‌اند و ليست بازيکنان تراز اولي که در اختيار دارند باورنکردني است.
تياگو سيلوا و مارکينيوش چندين فصل است در اين تيم هستند و سپس بازيکنان بزرگي چون ابراهيموويچ، کاواني، نيمار و امباپه نيز اضافه شدند. البته که اين روياي آنهاست و اولين بار است در چنين شرايطي قرار مي‌گيرند و اين از آن سبک بازي‌هايي است که اين دسته بازيکنان بزرگ معمولا در آن مي‌درخشند. حتي اگر انها به عنوان يک تيم از دنياي ديگري نباشند اما اين قضيه درباره اين بازيکنان صدق مي‌کند. بايرن بايد بداند که پاريس مي‌تواند به آنها ضربه بزند و نبايد تنها به اين فکر کنند که مي توانند بر پي اس جي پيروز شوند.»
ليگ قهرمانان امسال به دليل شيوع کرونا از يک هشتم نهايي به صورت مجتمع در ليسبون و تک حذفي به انجام رسيد ولي مورينيو طرفدار سبک قديمي برگزاري اين تورنمنت و انجام بازي هاي رفت و برگشت در دور تک حذفي است:« فوتبال متعلق به هواداران است. ورزشي که شور و علاقه در آن دخيل است و داشتن ذهنيت قدرتمند مي تواند در بازي هاي بزرگ به شما کمک کند.

انجام بازي هاي يک چهارم نهايي و نيمه نهايي برابر 70 هزار هوادار تيم رقيب، حس فوق العاده اي دارد و با چيزي قابل تعويض نيست. براي پيروزي در چنين بازي هايي و صعود در مجموع دو بازي رفت و برگشت، بايد ذهنيت قدرتمندي داشته باشيد. بازي هاي تک حذفي براي تيم هاي ضعيف تر بهتر خواهد بود چرا که بر اساس يکسري اتفاقات و با انجام يک بازي شانس بيشتري براي صعود خواهند داشت و ديگر خبري از فشار دو بازي رفت و برگشت نيست.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد