ورزش 3/ آقای خاص معتقد است پی اس جی تا همین حالا می بایست حداقل یک بار قهرمان چمپیونزلیگ می شد.
 پاری سن ژرمن برای اولین بار در تاریخ 50 ساله خود و با پیروزی 3-0 برابر لایپزیش در نیمه نهایی به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان رسید. مارکینیوس، آنخل دی ماریا و خوان برنات گل‌های این تیم را به ثمر رساندند تا پیروزی خاطره انگیزی را برای مردان توماس توخل رقم زده باشند.
این تیم باید در فینال این رقابت‌ها روز یکشنبه به مصاف بایرن مونیخ برود.
ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی تاتنهام در پاسخ به این سوال که در صورت عدم قهرمانی پی اس جی در اروپا، این فصل برای آنها ناکامی به حساب می‌آید، به "DAZN" گفت:« فکر می‌کنم این که آنها دو فصل اخیر قهرمان اروپا نشده‌اند، یک ناکامی برای شان محسوب می شود چون پنج یا شش سال سرمایه گذاری دیوانه وار داشته‌اند و لیست بازیکنان تراز اولی که در اختیار دارند باورنکردنی است.
تیاگو سیلوا و مارکینیوش چندین فصل است در این تیم هستند و سپس بازیکنان بزرگی چون ابراهیموویچ، کاوانی، نیمار و امباپه نیز اضافه شدند. البته که این رویای آنهاست و اولین بار است در چنین شرایطی قرار می‌گیرند و این از آن سبک بازی‌هایی است که این دسته بازیکنان بزرگ معمولا در آن می‌درخشند. حتی اگر انها به عنوان یک تیم از دنیای دیگری نباشند اما این قضیه درباره این بازیکنان صدق می‌کند. بایرن باید بداند که پاریس می‌تواند به آنها ضربه بزند و نباید تنها به این فکر کنند که می توانند بر پی اس جی پیروز شوند.»
لیگ قهرمانان امسال به دلیل شیوع کرونا از یک هشتم نهایی به صورت مجتمع در لیسبون و تک حذفی به انجام رسید ولی مورینیو طرفدار سبک قدیمی برگزاری این تورنمنت و انجام بازی های رفت و برگشت در دور تک حذفی است:« فوتبال متعلق به هواداران است. ورزشی که شور و علاقه در آن دخیل است و داشتن ذهنیت قدرتمند می تواند در بازی های بزرگ به شما کمک کند.
انجام بازی های یک چهارم نهایی و نیمه نهایی برابر 70 هزار هوادار تیم رقیب، حس فوق العاده ای دارد و با چیزی قابل تعویض نیست. برای پیروزی در چنین بازی هایی و صعود در مجموع دو بازی رفت و برگشت، باید ذهنیت قدرتمندی داشته باشید. بازی های تک حذفی برای تیم های ضعیف تر بهتر خواهد بود چرا که بر اساس یکسری اتفاقات و با انجام یک بازی شانس بیشتری برای صعود خواهند داشت و دیگر خبری از فشار دو بازی رفت و برگشت نیست.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید